На Львівщині стартував флешмоб «Слова незламних»

10:28 1 лютого 2019 р.

  • 0
  • 876


Фото: loda.gov.ua

1-3 лютого у Львівській області триватиме з метою гідного відзначення 90-річчя створення Організації українських націоналістів флешмоб «Слова незламних».

Про це повідомили в п’ятницю, 1 лютого, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «У сесійних залах органів місцевого самоврядування учні загальноосвітніх  навчальних закладів, студенти та активна молодь цитуватимуть відомих діячів ОУН. Опісля заспівають гімн Організації українських націоналістів «Зродились ми великої години».

«Флешмоб зніматимуть на відео та опублікують на офіційній сторінці своєї організації у соціальній мережі «Facebook», позначивши у дописі департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації. Львівська обласна державна адміністрації закликає усіх охочих брати участь в акції, абі гідно відзначити 90-річчя створення ОУН», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

20:20 14 липня 2019 р.

На Львівщині відзначили 75-річчя створення УГВР

Щороку в другу неділю липня на території СТОК «Прикарпаття» в селі Сприня в Самбірському районі відбуваються урочистості, присвячені Українській Головній Визвольній Раді.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 441

17:34 10 липня 2019 р.

На Львівщині відзначатимуть 75-ту річницю створення УГВР

У неділю, 14 липня, на території спортивно-туристичного оздоровчого комплексу «Прикарпаття» у селі Сприня в Самбірському районі Львівської області відбудеться відзначення 75-ї річниці створення Української Головної Визвольної Ради.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 603