На Львівщині стартував флешмоб «Слова незламних»

10:28 1 лютого 2019 р.

  • 0
  • 729


Фото: loda.gov.ua

1-3 лютого у Львівській області триватиме з метою гідного відзначення 90-річчя створення Організації українських націоналістів флешмоб «Слова незламних».

Про це повідомили в п’ятницю, 1 лютого, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «У сесійних залах органів місцевого самоврядування учні загальноосвітніх  навчальних закладів, студенти та активна молодь цитуватимуть відомих діячів ОУН. Опісля заспівають гімн Організації українських націоналістів «Зродились ми великої години».

«Флешмоб зніматимуть на відео та опублікують на офіційній сторінці своєї організації у соціальній мережі «Facebook», позначивши у дописі департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації. Львівська обласна державна адміністрації закликає усіх охочих брати участь в акції, абі гідно відзначити 90-річчя створення ОУН», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:32 16 квітня 2019 р.

У Львові попрощалися з діячкою ОУН Марією Дужою

У прес-службі Львівської міськради повідомили у вівторок, 16 квітня, провели в останню путь діячку Організації українських націоналістів Марію Макогон-Дужу.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 690

16:05 15 квітня 2019 р.

Львів’яни вшанували загиблих в Польщі українців

Представники Львівського регіонального суспільно-культурного товариства «Надсяння» на чолі з головою товариства Соломією Риботицькою вшанували пам'ять невинно вбитих 17-18 квітня 1945 року в селі Малковичі українців.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 1500