На Львівщині отримають грошову допомогу 99,2 тисячі ветеранів Другої світової війни й жертв нацизму

17:37 20 квітня 2015 р.


Фото: golos.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, з держбюджету скеровано 42,6 мільйона гривень для виплати в нашій області одноразової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 20 квітня, «Щоденному Львову»:

Львівській області скеровано з державного бюджету кошти в сумі 42,6 мільйона гривень виділено для виплати одноразової грошової допомоги ветеранам війни та особам, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань». Загальна кількість таих людей на Львівщині приблизно 99,2 тисячі осіб.

Про це повідомила заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Оксана Соболь. Вона також запевнила: «Виплату розпочато. Органи соцзахисту перерахують грошову допомогу через відділення зв'язку або установи банків на особові рахунки громадян за місцем отримання пенсії (особам, які не є пенсіонерами, – за місцем їхнього проживання)».

dailylviv.com

До теми

13:53 16 травня 2021 р.

Встановлені прізвища понад 18,5 тисячі жертв радянського терору, похованих у Биківні

День пам’яті жертв політичних репресій відзначається щороку в третю неділю травня, відповідно до Указу Президента України Віктора Ющенка «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938 років».

Рубрика: Історія

17:14 14 травня 2021 р.

Більше 30-ти меморіальних та інформаційних таблиць встановлять у Львові. Кому

Сьогодні, 14 травня, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення щодо встановлення інформаційної таблиці історику Ярославу Ісаєвичу, меморіальної таблиці учаснику антитерористичної операції Михайлу Шозді, а також 30 таблиць на фасадах будинків у місті.

Рубрика: Історія

20:29 8 травня 2021 р.

На Львівщині вшанували вояка дивізії Галичина, учасника Норильського повстання

Сьогодні, 8 травня, у роковини смерті на Меморіалі невідомому воякові УПА, що на Марсовому полі Личаківського кладовища, вшанували пам’ять голови Львівського крайового братства ветеранів національно-визвольної боротьби Олеся-Дмитра Гуменюка.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу