Меморіал Героїв Небесної сотні у Львові готовий лише на 30%

12:10 18 квітня 2019 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

Станом на сьогодні, зроблено близько 30% від усього об’єму робіт з будівництва Меморіалу Героїв Небесної сотні.

Про це повідомили в четвер, 18 квітня, в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли: «Завершено, зокрема, земляні роботи, облаштовано два оглядові майданчики й частково – вело доріжку».

Заступник директора ЛКП «Зелений Львів» Андрій Шульський зазначив: «зараз роботи тривають над облаштуванням третього оглядового майданчика і сходів. Пішохідний міст же облаштовуватимуть коштом інвестора, якого обиратимуть за результатами інвестиційного конкурсу. На порядку денному також водовідведення та освітлення».

«Меморіал охоплюватиме дві частини – площу зі стелою на верхній терасі та пішохідний міст між пагорбами вздовж вулиці Кривоноса. Він виводитиме на терасу з боку вилиці Замкової, де буде створено площу і стелу, присвячену Героям Небесної сотні. Станом на сьогодні, готова стела із вигравіруваними портретами. На них вказано імена, дати народження та смерті, а також гасло кожного Героя. Всього таких портретів 107», – поінформували також у ЛМР.

«На мості проектувальники запропонували встановити накриття, вироблене зі спеціальної сталі. На даху цього накриття будуть вирізані імена Героїв Небесної Сотні, крізь які у дощову погоду стікатиме вода, що символізуватиме «вічні сльози» за загиблими, а в сонячну погоду ці літери мають підсвічуватися природним освітленням», – розповіли також у ЛМР.

«Відповідно до архітектурного проекту, на мості також будуть розташовані п’ять плит, що символізують п’ять днів, у які загинула найбільша кількість людей під час Революції Гідності, а також є символом барикад та щитів, що були невід’ємною складовою тих подій. На меморіальній площі буде встановлена спеціальна стела. Міст та стела створять музейний багатофункціональний простір, забезпечать громадську функцію і функцію пам’яті, створять умови для вільних зборів, відкриють нові панорамні видові точки Львова. Також це вирішуватиме проблему пішохідного та велосполучень через вулицю Кривоноса та створить нові туристично привабливі маршрути», – повідомили також у ЛМР.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини