Львів’яни вшанували В’ячеслава Чорновола

13:20 24 грудня 2018 р.

  • 0
  • 633


Фото: loda.gov.ua

У Львові відзначили 81-ї річницю від дня народження В’ячеслава Чорновола

Урочисті заходи з нагоди 81-ї річниці від дня народження В’ячеслава Чорновола розпочалися  урочистості покладанням квітів до пам’ятника В'ячеславу Чорноволу та громадським віче. Вшанувати його пам'ять біля пам’ятника видатному українцеві зібралися представники влади, правоохоронних органів та громадськості.

Соратник В’ячеслава Чорновола Михайло Косів зазначив під час вшанування: «Ми, українці, маємо бути горді від того, що хід історії України у ХХ столітті змінили три постаті: митрополит Андрей Шептицький, Степан Бандера та В'ячеслав Чорновіл. Ідею самостійної соборної України утвердив саме Чорновіл. У 60-ті роки, коли він організовувала рух спротиву та підпільний журнал «Український вісник», ще ніхто тоді не міг подумати, що незалежна Україна – це реальність. У те, що вона постане ще за нашого життя вірив В`ячеслав Чорновіл. В'ячеслав був унікальною людиною, ще й тому що народився в центрі України, але зумів стати цілковитий львів`янином. Ми часто чуємо, що Україна має бути українською, але не кожен пам'ятає, що це вислів В'ячеслава. І це те, що ми зараз вкладаєм у загальноукраїнську політику. Ми утвердимо українську мову, культуру та історію в нашому щоденному житті». 

24 та 25 грудня в ліцеї №46 імені В'ячеслава Чорновола триватиме семінар-зустріч «Україна починається з тебе». В межах семінару відбудеться відкриття мультимедійного простору із матеріалами про життя та діяльність В'ячеслава Чорновола.

Про це повідомили в понеділок, 24 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:32 15 березня 2019 р.

У Львові відреставрували браму за 41,2 тисячі гривень

Дерев’яну браму будинку №9 на вулиці Крип’якевича відреставрували в межах програми співфінансування реставрації історичних дверей і брам між Львівською міською радою (70% вартості робіт) і мешканцями (30%).

Рубрика: Історія

  • 0
  • 558

17:05 13 березня 2019 р.

У Винниках експонують меч Х століття

В історико-краєзнавчому музеї у Винниках відкрили унікальну виставку археологічних артефактів «Врятовані скарби України».

Рубрика: Історія

  • 0
  • 498