Львів'яни урочисто відзначатимуть 28-му річницю підняття синьо-жовтого прапора над Ратушею

10:20 3 квітня 2018 р.

  • 1
  • 1125


Фото: velychlviv.com

Представники міської влади, депутатського корпусу 1-го та 7-го скликань й громади Львова зберуться з нагоди 28-ї річниці підняття національного прапора над львівською Ратушею, на урочисте засідання у вівторок, 3 квітня, о 12.00 у великій сесійній залі ЛМР.

Про це повідомили сьогодні, 2 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: Опісля, о 12.30, урочисто піднімуть синьо-жовтий стяг над вежею. Про це повідомили в управління внутрішньої політики ЛМР. Окрім спільної молитви, відбудеться низка інших заходів, про які невдовзі буде повідомлено. Почесним «учасником» засідання буде і синьо-жовтий стяг – свідок подій 1990 року».

«Урочистості завершаться церемоніальним підняттям національного прапора над вежею міської Ратуші. Почесну місію підняття прапора виконають депутати попередніх скликань та учні львівських шкіл. На час церемонії, з 12.25 до 12.50,  можливе ситуативне призупинення руху транспорту на площі Ринок. Церемонію підняття прапора львів’яни зможуть споглядати на площі Ринок», – поінформували також у міськраді.

«Депутати міської ради також покладуть квіти на Личаківському цвинтарі до могили голови Львівського міського виконкому Богдана Котика, за час головування якого місто одне з перших підняло над Ратушею національний прапор, – повідомили також у в прес-службі Львівської міськради. – Запрошуємо усіх львів’ян спільно відзначити цю важливу подію в історії нашого міста та всієї України».

dailylviv.com

Коментарі(1)

Олег Карелін

10:32 03 квітня 2018 р.

Відповісти

Маленький прапор розміром 1.5х0.7 м., який щорічно 3 квітня з великою помпою вносять в сесійний зал Львівсьої міської Ради над Львовом ніколи не майорів. 3 квітня 1990 р. Львівський КЗНСУ силовим тиском підняв над Львовом синьо-жовтий Державний Прапор України розміром 3х6 м.

До теми

09:20 5 листопада 2018 р.

Учні львівських шкіл відзначатимуть 100-річчя проголошення ЗУНР

13 листопада, з нагоди 100-річчя проголошення Західноукраїнської Народної Республіки, в усіх школах Львова відбудеться єдиний урок «Вони творили історію: політичні лідери ЗУНР».

Рубрика: Історія

  • 0
  • 438

15:48 4 листопада 2018 р.

У львівському парку відтворили бій УГА

У неділю, 4 листопада, вулицями Львова пройшов «Марш слави Збройних Сил Західноукраїнської Народної Республіки, Української Галицької Армії та війська Української Народної Республіки».

Рубрика: Історія

  • 0
  • 570

09:24 4 листопада 2018 р.

У Львові відтворять події часів утворення ЗУНР

У неділю, 4 листопада, У Львові відбудеться урочистий марш слави Галицької Армії та військ Української Народної Республіки, а також театралізоване військово-історичне дійство «Бої за Львів» у парку «На валах».

Рубрика: Історія

  • 0
  • 483

19:17 2 листопада 2018 р.

У Самборі організували спротив Меморіальному парку «Пам'ятай»

1 листопада, під час вшанування жертв масових розстрілів нацистами у Самборі, планували відкрити гранітний пам’ятник на честь 17 українських патріотів, яких гестапо вбило на старому єврейському цвинтарі у 1944 році. Пам’ятник уже виготовлений. На ньому викарбовано християнський хрест, тризуб та слова з пісні «Ой у лузі червона калина». Але через протести невеликої купки агресивно налаштованих псевдоактивістів, встановлення пам’ятника перенесено на невизначений час.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 921