Львівські спортсмени закликають вшанувати подвиг Героїв Крут

14:46 29 січня 2020 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Юні львівські спортсмени закликають долучитись до відзначення 102-ї річниці подвигу Героїв Крут.

Про це повідомили в середу, 29 січня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що в оригінальний спосіб, у відеозверненні, спортсмени-освітяни, які займаються зимовими видами спорту, закликали українців пам’ятати про подвиг Героїв Крут та не забути вшанувати пам’ять юних сміливців 29 січня. Лижнярі та біатлоністи з дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти Львівської області, а також їх тренери, віддали шану стійкості та мужності молодих хлопців-крутян, декламуючи лист Павла Тичини «Пам’яті тридцяти» у відзнятому з ініціативи Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України та департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації відеоролику.

Начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович пояснив ініціативу створення відео: «Національно-патріотичне виховання і спорт тісно переплетені: гартуючи тіло – гартується дух і навпаки. Ми закликаємо активно займатися спортом, і, водночас, пам’ятати про загін юних крутянців, щоб щодня бути готовим стати на захист державних цінностей».

Як інформував «Щоденний Львів», львів’яни вшанували Героїв Крут.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:28 10 березня 2020 р.

У центрі Львова урочисто заспівали Державний Гімн

У вівторок, 10 березня, перед міською Ратушею на площі Ринок у Львові відбулося з нагоди 155-річчя і дня першого публічного виконання Державного Гімну України його урочисте виконання.

Рубрика: Історія

14:00 2 березня 2020 р.

Львів’яни вшанували в Закерзонні вояків УПА

У неділю, 1 березня, українська делегація вшанувала пам'ять 62 воїнів УПА, які загинили у боях з військами НКВС у місцевості Монастир-Бучина та в селі Верхрата.

Рубрика: Історія