Львівська ОДА запрошує взяти участь у флеш-мобі

10:24 1 січня 2019 р.

  • 0
  • 900


Фото: ukrinform.ua

1 січня відзначатимуть 110-ту річницю від дня народження голови Проводу Організації українських націоналістів Степана Бандери.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «З цієї нагоди департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА запрошує взяти участь у флеш-мобі «Зродились ми великої години». Для участі потрібно зняти відео із виконанням одного куплету гімну Організації українських націоналістів та розмістити його 1 січня на власній сторінці у соціальній мережі «Facebook» з позначкою сторінки департаменту внутрішньої на інформаційної політики Львівської ОДА».

«У вівторок, 1 січня, громадськість та представники влади вшанують пам'ять Героя України покладанням квітів до пам'ятника Степану Бандері, опісля ж відбудеться громадське віче. Початок заходу – о 14:00», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:32 15 березня 2019 р.

У Львові відреставрували браму за 41,2 тисячі гривень

Дерев’яну браму будинку №9 на вулиці Крип’якевича відреставрували в межах програми співфінансування реставрації історичних дверей і брам між Львівською міською радою (70% вартості робіт) і мешканцями (30%).

Рубрика: Історія

  • 0
  • 558

17:05 13 березня 2019 р.

У Винниках експонують меч Х століття

В історико-краєзнавчому музеї у Винниках відкрили унікальну виставку археологічних артефактів «Врятовані скарби України».

Рубрика: Історія

  • 0
  • 498