Львівська громада прощається з бійцем військової частини А4838 Ігорем Левицьким

19:22 31 січня 2024 р.

Фото до новини

У Ігоря Левицького залишилися двоє сестер, племінник та племінниця.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

У четвер, 1 лютого, львівська громада попрощається з військовослужбовцем Ігорем Левицьким, який захищав Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону воїна Ігоря Левицького розпочнеться об 11:00 у церкві святого Миколая УГКЦ в селі Підбірці (вул. Яхимовича, 68). Поховають захисника на місцевому кладовищі у Підбірцях. 

Ігор Левицький (01.09.1970-29.01.2024) народився у селі Бессарабка Миколаївської області. Згодом родина Ігоря Левицького переїхала до Підбірців Львівської області.

Навчався у Підбірцівському ліцеї Львівської міської ради. Здобув освіту у державному професійно-технічному навчальному закладі «Львівський професійний політехнічний ліцей» (тоді – професійно-технічне училище №33 міста Львова).

Після проходження військової служби працював на заводі з виробництва сантехніки, а останнім часу займався ремонтами у Підбірцях. Захоплювався фотографією та комп’ютерною технікою.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до складу військової частини А4838.

У Ігоря Левицького залишилися двоє сестер, племінник та племінниця.

Завтра львівська громада прощається також з воїном «Азову» Богданом Козаком.

Сьогодні Львівщина віддала останні військові почесті Андрію Галиновичу, Володимиру Федуху, Юрію Кусию.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів