Львів попрощається з бійцем 103 бригади тероборони Андрієм Чайковським
17:46 4 грудня 2023 р.
Завтра, 5 грудня, Львів попрощається з військовослужбовцем Андрієм Чайковським, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.
Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.
Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.
Чин похорону Андрія Чайковського розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові (вул. Театральна, 11), об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.
Андрій Чайковський (12.02.1973-28.11.2023). Львів’янин.
Навчався у ліцеї №51 імені Івана Франка Львівської міської ради. Здобував освіту у колишньому середньому професійно-технічному училищі №32.
Після завершення навчання проходив строкову військову службу у місті Золочів.Упродовж 2014-2015 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
Після повернення до цивільного життя працював вантажником у товаристві з обмеженою відповідальністю «Мізол».
З перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист Батьківщини до лав територіальної оборони. Боронив суверенітет держави у складі 103-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних Сил України на Полтавщині, Сумщині, Харківщині, Донеччині та на території Запорізької області.
У Андрія Чайковського залишилися мама, дружина, 15-річний син та сестра.
Як писав DailyLviv.com, у рідний Дрогобич навічно повертається 31-оічний Герой Андрій Шевченко.
Нагадаємо, починаючи з 5 грудня 2023 року, Національний заповідник “Києво-Печерська лавра” започатковує акцію “Дзвін Пам’яті та Надії”. Щодня на Великій лаврській дзвіниці, після загальнонаціональної хвилини мовчання, дзвонар битиме в найбільший Дзвін Лаври 9 разів, символізуючи 9 років війни. Метою акції є нагадування про військових, які перебувають в полоні, цивільних громадян, яких незаконно утримують у російських катівнях, зниклих безвісти, депортованих до РФ дітей і дорослих.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook