Ігор Саган, Олександр Андрієнко, Роман Сидор. Загальноміська церемонія прощання в храмі і на площі

20:10 10 вересня 2024 р.

Фото до новини

Чин похорону захисників розпочнеться об 11:00 11 вересня у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, опісля відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com

У середу, 11 вересня, у Львові попрощаються з військовослужбовцями Ігорем Саганом, Олександром Андрієнком та Романом Сидором, які загинули від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Мерія закликає долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону захисників розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, опісля відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок. 

Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Біографічні довідки захисників

 

Завантажити фото

Ігор Саган (03.08.1981-27.01.2023). Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі № 99. Після завершення навчання здобув професію заготівельника верху взуття у місті Львові.

Працював за фахом на місцевому приватному підприємстві. Також займався приватним підприємництвом. За словами клієнтів Ігоря Сагана, у нього були золоті руки.

Свій вільний час присвячував рибальству і грі у футбол, обожнював відпочинок на природі. Рідні кажуть, що він був надзвичайно добрим і справедливим, чудовим батьком і чоловіком, мав багато друзів та колег, які поважали його за винятковий професіоналізм.

З початком повномасштабного вторгнення росії вступив до лав 46-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

У Ігоря Сагана залишились батьки, дружина, донька та сестра.

 

 

Завантажити фото

Роман Сидор (26.11.1974-04.09.2024). Львів’янин.

Навчався у ліцеї «Сихівський» Львівської міської ради. Здобув вищу освіту у Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».

Після завершення навчання працював за фахом. У вільний час активно захоплювався футболом, риболовлею та грою в шахи.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист України від окупантів до складу 66-ї окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго Сухопутних військ Збройних Сил України. За особисту мужність був нагороджений заохочувальною відзнакою Міністерства оборони України – медаллю «Лицарський хрест». Був відданий своїй країні та побратимам, з якими разом виконував бойові завдання.  

У Романа Сидора залишилися мама, сестра з родиною, хрещена мати, двоюрідні брати та сестри. 

 

 

Завантажити фото

Олександр Андрієнко (21.01.1981-01.09.2024). Народився у Львові. У 1988 році родина Андрієнків переїхала на постійне проживання до Латвії.

Після закінчення 9 класу Олександр разом із батьками повернувся до Львова. Тут здобув професійно-технічну освіту.

Після завершення навчання працював у товаристві з додатковою відповідальністю «Львівський маяк». У 2017 році закінчив курси іконопису в Українському католицькому університеті. За словами рідних, був художником від Бога.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від окупантів. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності Батьківщини у лавах 103-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У Олександра Андрієнка залишилися мама, син, брат, двоюрідний брат і сестри, племінники та тітки.

Тарас Фолюш, Федір Бондарчук, Василь Кудерявець, Микола Волошин: сьогодні Львівщина попрощалася з Героями.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів