Боронив державу на Бахмутському напрямку. Львів віддасть останні почесті молодшому лейтенанту Роману Клебану

17:42 30 листопада 2023 р.

Фото до новини

У п’ятницю, 1 грудня, Львів попрощається з військовослужбовцем Романом Клебаном, який захищав Україну від російських окупантів.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону захисника Романа Клебана розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Роман Клебан (19.08.1980-14.08.2023). Уродженець міста Золочів Львівської області.  

Навчався у середній загальноосвітній школі №32 міста Львова. У 2002 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Автоматизоване управління технологічними процесами» та здобув кваліфікацію «Інженер з автоматизованих систем керування виробництвом».

Після завершення навчання упродовж певного часу займався дизайном корпусних меблів, згодом працював інженером з автоматизації теплових процесів систем опалення і кондиціонування у приватному підприємстві «Термоком». Упродовж останнього періоду Роман Клебан знайшов себе у проєктах компанії “IQdim“ («Розумний дім»).

У вільний час займався гірськолижним і велоспортом, а найбільше захоплювався пішими подорожами дикою природою, для яких самостійно складав маршрути.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів. Після проходження курсів при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та здобуття звання «молодший лейтенант», виконував бойові завдання у складі військової частини А4248. Боронив державу на Бахмутському напрямку.

У Романа Клебана залишилися батьки, дружина, дві доньки, сестра з сім’єю, двоє племінників та четверо хрещених дітей.

В той самий час Львів прощатиметься з батьком чотирьох дітей Ігорем Гулем. Боєць мав один із найвищих показників виходів на позиції та старанно навчав нових бійців. Добровільно зголошувався на виконання бойових завдань.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів