2 листопада у Львові стрілятимуть

15:45 29 жовтня 2013 р.

На цій світлині прицілюється пластун, а 2 листопада в центрі Львова стрілятиме кожен, хто зголоситься.

На цій світлині прицілюється пластун, а 2 листопада в центрі Львова стрілятиме кожен, хто зголоситься.
Фото: lvivskaokruga.org.ua

Відбудеться «перевірка на вправність зі стрільби з пневматичних гвинтівок».

Прес-служба міської ради повідомляє сьогодні, 29 жовтня, що 2 листопада у Львові відбудуться квестові змагання під назвою «Осіння Звитяга», присвячені річниці «Листопадового Зриву». Як зазначають їх організатори – Молодіжне Об’єднання «ГРАНІТ», «формат цього заходу поєднує не лише логічні ребуси, рухливість, використання знань з історії та елементи рольової гри з детективною атмосферою».

«Гранітівець» Богдан Лукащук анонсує також:

«Значною частиною цьогорічних змагань також буде перевірка на вправність зі стрільби з пневматичних гвинтівок, командні тактичні дії у форматі лазертагу, тобто, не лише розгадування ребусів. Але й рольової частини гра не позбавлена – таємний агент не зізнається, що причетний до гри, якщо учасники виконуватимуть завдання не надто ретельно. Загалом квест не лінійний, тому ми даємо можливість вибору послідовності виконання завдань, які охоплюють історичний центр Львова. Це, в свою чергу, також розвиває у підлітків самостійність, вміння особисто приймати рішення».

Ще один з організаторів, Андріан Кобевко, додає:

«З призовим фондом нам допомагають наші партнери – Інтернет-кафе «Чорна Медея», «Коммуна», Лазертаг клуб «Штурмовик», магазин спорядження «Штурм» та інші. Тому ті, хто прийдуть перевірити свої знання і спритність, не залишаться без винагороди. Хоча, за словами учасників попередніх квестів від «Граніту», така гра – це вже подарунок».

Зголоситися на гру можна через соціальні мережі (vk.com/zryv2013) чи сайт організаторів, або, прийшовши безпосередньо на старт у суботу, 2 листопада, о 13.00 (її старт – біля пам’ятника Іванові Франку, вулиця Університетська).

Довідка:

Молодіжне Об’єднання «ГРАНІТ» – молодіжна громадська організація, що виступає організатором спортивних, патріотичних, мистецьких заходів, спрямованих на всебічний розвиток української молоді. Зокрема квестові змагання ГРАНІТ організовує уже п’ять років поспіль.

Деталі: прес-служба МО «ГРАНІТ», e-mail:mo.granit@gmail.com, тел: 0936992810, 0979450005.

dailylviv.com

До теми

14:21 15 жовтня 2021 р.

Енкаведисти добивали повстанців прикладами гвинтівок чи автоматів: перепоховання на Львівщині

15 жовтня у селі Соколівка Буської територіальної громади Золочівського району, перепоховали віднайдені рештки 16-ти воїнів Української повстанської армії.

Рубрика: Історія

13:29 15 жовтня 2021 р.

Повернувся з Галичини в Росію переконаним націоналістом: зізнання Гната Хоткевича під тортурами НКВД

Дослідники опублікували в мережі документи зі справи розстріляного митця Гната Хоткевича. Його засудили у 1938 році за сфабрикованим звинуваченням.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу