Звільненим працівникам психіатричної лікарні на Львівщині заплатять 7,4 млн грн

11:50 3 серпня 2021 р.

Згідно з відповідним розпорядженням Львівської облдержадміністрації, 7,4 млн грн скерують на виплату заробітної плати у зв’язку з вивільненням працівникам Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад».

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

Як зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, керівництво облдержадміністрації спільно з департаментом охорони здоров’я та департаментом фінансів доклали зусиль для мобілізації необхідного фінансового ресурсу на виплату заборгованості по заробітній платі працівникам «Закладу», що виникла  у процесі реорганізації лікарні.

Реорганізація «Закладу» передбачає вивільнення 120-ти і переведення 163-х працівників на роботу до Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні. Національна служба здоров’я України надає кошти певному закладу охорони здоров’я відповідно до кількості пацієнтів, яку заклад обслуговує. Чим більше пацієнтів – тим більше коштів. В результаті проведеного аналізу роботи психіатричної лікарні у місті Заклад, обласні депутати задля ефективного використання бюджетних коштів та оптимізації надання психіатричної допомоги, прийняли рішення про приєднання лікарні Закладу до обласної клінічної психіатричної лікарні, що розташована у Львові.

На даний час у «Закладі» працює ліквідаційна комісія, на основі розрахунків якої може бути здійснена виплата розрахункових коштів працівникам.

«Розрахунки ліквідаційної комісії ми отримали в середині липня.

Облдержадміністрація завжди оперативно реагує на проблематику, пов’язану, насамперед, з виплатою зарплат, з проведенням «захищених» статей видатків обласного бюджету. Ситуація із «Закладом» - черговий тому приклад. В процесі реорганізації лікарні змінюється роботодавець, у зв’язку з чим виникла необхідність дофінансувати обласний заклад охорони здоров’я.

Керівництво адміністрації і надалі вживатиме всіх заходів, аби кожен працівник бюджетної сфери у Львівській області вчасно отримував заробітну плату. Проте, наголошуємо, що всі дотичні структури, які беруть участь у реорганізації, голови ліквідаційних комісій, повинні у встановлені строки подавати свої висновки та рішення, що буде основою для вчасного реагування обласної влади», - зазначив Іван Собко.

dailylviv.com

До теми

12:13 25 вересня 2021 р.

2 млн на телеканал, 0,4 млн на стічні води, 0,5 млн на форум: куди пішли 164 млн з бюджету Львівщини

Упродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 164 млн грн, з яких 47,5 млн грн скерували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Рубрика: Економіка

18:31 24 вересня 2021 р.

Водопостачання у Рудному планують відновити завтра, але бюджетні кошти Львова до приватного підприємства не попливуть

А якщо колективне підприємство «Теребля» не виконуватиме своїх функцій, то ЛМР знайде юридичні і технічні механізми для того, щоб забезпечити належне і якісне надання цієї послуги у Рудному.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу