Золочівська міськрада купує кросовер за мільйон

12:35 29 червня 2021 р.

Золочівська міська рада проводить закупівлю легкового автомобіля Skoda Kodiaq Style за понад 1 млн грн.

Про це інформують Наші гроші. Львів, пише Dailylviv.

Ймовірним переможцем закупівлі буде ДП «Автотрейдінг-Львів», оскільки воно запропонувало меншу ціну – 1,05 млн грн і зараз очікує рішення від замовника. На торгах підприємство змагалося з ТОВ «Альянс-ІФ», яке запропонувало майже 1,06 млн грн.

На сайті Skoda новенькі Kodiaq Style коштують від 921 тис. грн. Однак можна замовити і додаткові пакети. Наприклад, сітки в багажнику, електричне відкриття і закриття кришки багажника, оббивка сидінь Suedia, інформаційна навігаційна система AMUNDSEN: 8,0, ємнісний сенсорний кольоровий дисплей, голосове керування, кермо з підігрівом тощо, які запросив замовник, входять до такого додаткового пакету, вказано в комплектаціях на офіційному сайті.

Міський голова Золочева Ігор Гриньків зауважив, що це авто добре себе зарекомендувало і підходить для різних місцевих доріг, у тому числі й поганих.

    «Ми закуповуємо цей автомобіль для потреб працівників Золочівської міської ради та територіальної громади, яка має 50 тисяч населення та величезну площу. На сьогодні ми не маємо жодного автомобіля, використовуємо орендований або приватні авто працівників міської ради», –  розповів він.

Дочірнє підприємство «Автотрейдінг-Львів» зареєстроване  у 2002 році у Львові, через ТОВ «Юнайтед Армор Груп» його власницею є Ольга Пришляк. «Автотрейдінг-Львів» є офіційним постачальником автомобілів Skoda. За останні два роки вони отримали державних замовлень на суму близько 4 млн грн.

dailylviv.com

До теми

14:04 17 січня 2022 р.

Дорога в с. Миклашів та захист від підтоплення в с. Підберізці коштує 19 млн грн. Хто робитиме

Підберізцівська сільська рада в кінці грудня 2021 року уклала дві угоди на загальну суму 19,1 млн грн з приватною підприємицею Мар’яною Грицько на капітальний ремонт дороги в селі Миклашів та роботи із захисту від підтоплення в селі Підберізці. За підряди підприємиця змагалась зі своїм односельчанином, який подав схожі документи.

Рубрика: Економіка

11:51 17 січня 2022 р.

Заявка на чемпіонат Європи-2025 з баскетболу: у Львові починають будівництво Льодової арени на 10 тис місць

Україна подала заявку на право стати господарем чемпіонату Європи-2025 з чоловічого баскетболу. Зокрема, за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, вже цьогоріч у 3-х містах – Києві, Львові та Дніпрі - розпочнуть будівництво сучасних спортивних баскетбольних стадіонів європейського зразка.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу