Зі шахтарями Львівщини розрахувалися за грудень

16:52 10 березня 2015 р.


Фото: firstsocial.info

Після надходження коштів шахтарі «Львіввугілля» вирішили у вівторок на віче припинити акції протесту, що стартували у березні, розпочати роботу в середу, 11 березня, в другу і третю зміни, а також не перекривати автомобільні дороги.

«Гірникам «Львіввугілля» повністю погасили заборгованість із зарплати за грудень 2014 року», – повідомила сьогодні, 10 березня, інформаційна агенція «Інтерфакс-Україна», конкретизуючи при цьому:

«Станом на 10 березня гірникам державного підприємства «Львіввугілля» погасили заборгованість із зарплати за грудень 2014 року, повідомляє сайт підприємства. Як зазначено в повідомленні, у вівторок на рахунки підприємства надійшло 17,3 млн грн, і таким чином закрито заборгованість із зарплати за грудень 2014 року. Загалом від початку березня погашено понад 47 млн грн.

На підприємстві чекають, що до кінця цього тижня буде погашено зарплатні борги за січень 2015 року. Загальна заборгованість із зарплати на ДП «Львіввугілля» становила 140 млн грн станом на кінець минулого тижня.

Після надходження коштів шахтарі «Львіввугілля» у вівторок на віче вирішили припинити акції протесту, що стартували у березні, розпочати роботу в середу, 11 березня, в другу і третю зміни, а також не перекривати автомобільні дороги. Як повідомлялося, 2 березня шахтарі із західних областей України розпочали безстрокову акцію в Києві з вимогою збільшити фінансування галузі в держбюджеті 2015 р., погасити борги вугільних підприємств, припинити закупівлі вугілля за кордоном».

dailylviv.com

До теми

14:56 26 травня 2022 р.

Модульне містечко для переселенців, яке закінчують будувати, буде поліпшеного комфорту, - Козицький

У Яворівському районі закінчують будівництво модульного містечка для вимушених переселенців. Тут зможуть жити жінки з дітьми, які змушені були покинути домівки через напад росії.

Рубрика: Економіка

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу