Жителі Великих Грибовичів цікавилися сортуванням сміття у Вінниці

14:00 23 листопада 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Представники департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА та члени ініціативної групи громади села Великі Грибовичі в Жовківському районі відвідали вінницьке комунальне унітарне підприємство «ЕкоВін».

Про це повідомили сьогодні, 23 листопада, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували, що вінницьке комунальне унітарне підприємство «ЕкоВін» здійснює діяльність у рамках проекту «Екологічне місто» та спеціалізується на впровадженні роздільного збору твердих побутових відходів та їх сортуванні на спеціалізованих лініях. За словами в.о. директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарія Романчука, у Вінницькій області обрали методику поділу відходів на дві категорії – «сухі» та «вологі», що дозволяє якісно відсортувати відходи на сміттєсортувальній станції.

Назарій Романчук повідомив також: «Для залучення мешканців області до участі у програмі наші вінницькі колеги запровадили комплекс заходів з інформування та популяризації технологій роздільного збору, що підтримуються технологічними рішеннями на сміттєпереробних підприємствах регіону.  Беручи до уваги, що на Львівщині є підприємства, які пропонують технологічні рішення для ефективного сортування відходів, а також наявність двох сміттєсортувальних ліній, здобутий у Вінниці досвід дозволить якісно підвищити ефективність роздільного збору сміття в нашій області».

dailylviv.com

До теми

14:52 23 липня 2021 р.

Львівгаз планово оштрафували за вісім порушень, - НКРЕКП (відео)

У тому числі за встановлення і повірку лічильників газу для побутових споживачів. Голова НКРЕКП вважає «Львівгаз» - одним з небагатьох підприємств, в якого найбільше порушень стосовно прав споживачів

Рубрика: Економіка

13:53 23 липня 2021 р.

На Львівщині є дві найбагатші громади, а у двадцяти ОТГ немає грошей на зарплату

У десятці найбільш успішних: Славська, Львівська, Пустомитівська, Солонківська, Мурованська, Стрийська, Зимноводівська, Підберізцівська, Червоноградська, Жовтанецька територіальні громади.

Рубрика: Економіка

13:18 23 липня 2021 р.

З 1 серпня у касових чеках заокруглюватимуть суму до оплати

Зміни стосуються реквізитів фіскальних касових чеків на товари (послуги), що створюються і друкуються реєстраторами розрахункових операцій та програмними реєстраторами розрахункових операцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу