Жителі Великих Грибовичів цікавилися сортуванням сміття у Вінниці

14:00 23 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Представники департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА та члени ініціативної групи громади села Великі Грибовичі в Жовківському районі відвідали вінницьке комунальне унітарне підприємство «ЕкоВін».

Про це повідомили сьогодні, 23 листопада, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували, що вінницьке комунальне унітарне підприємство «ЕкоВін» здійснює діяльність у рамках проекту «Екологічне місто» та спеціалізується на впровадженні роздільного збору твердих побутових відходів та їх сортуванні на спеціалізованих лініях. За словами в.о. директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарія Романчука, у Вінницькій області обрали методику поділу відходів на дві категорії – «сухі» та «вологі», що дозволяє якісно відсортувати відходи на сміттєсортувальній станції.

Назарій Романчук повідомив також: «Для залучення мешканців області до участі у програмі наші вінницькі колеги запровадили комплекс заходів з інформування та популяризації технологій роздільного збору, що підтримуються технологічними рішеннями на сміттєпереробних підприємствах регіону.  Беручи до уваги, що на Львівщині є підприємства, які пропонують технологічні рішення для ефективного сортування відходів, а також наявність двох сміттєсортувальних ліній, здобутий у Вінниці досвід дозволить якісно підвищити ефективність роздільного збору сміття в нашій області».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини