Жінкам не доплачують у 14 країнах ЄС | Новини Львова

Жінкам не доплачують у 14 країнах ЄС

16:01 29 червня 2020 р.

  • 0

Тільки до Швеції немає претензій у неурядових організацій, які стежать за застосуванням Європейської соціальної хартії.

Європейський комітет з соціальних прав виявив порушення права на рівну оплату праці та права на рівні можливості на робочому місці в 14 з 15 країн, які застосовують процедуру колективних скарг в рамках Європейської соціальної хартії: Бельгія, Болгарія, Греція, Ірландія, Італія, Кіпр, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Словенія, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія. Тільки Швеція була відзначена як країна, що дотримується положення Хартії.

«Гендерний розрив у оплаті праці неприйнятний, але він продовжує залишатися одним з головних перешкод на шляху до досягнення реальної рівності в сучасному суспільстві. Європейські уряди повинні терміново активізувати зусилля щодо забезпечення рівних можливостей на робочому місці. Необхідно, щоб більша кількість країн використовували Соціальну хартію Ради Європи як один із засобів досягнення цієї мети », - заявила Марія Пейчіновіч Бурич, Генеральний секретар Ради Європи.

Скарги в ЄКСП, яккий стежить за застосуванням Хартії, були подані міжнародною неурядовою організацією University Women Europe (UWE).

Про це повідомляє офіційний сайт Ради Європи.

Коментарі(0)

До теми

20:56 10 серпня 2020 р.

Новий опалювальний сезон на Новороздільській та Новояворській ТЕЦ знову під загрозою

Сьогодні відбулася нарада з врегулюванням проблемних питань Новороздільської та Новояворської ТЕЦ для уникнення зриву опалювального періоду та недопущення надзвичайної ситуації у містах Новояворівськ та Новий Розділ.

Рубрика: Економіка

18:50 10 серпня 2020 р.

Влада Львівщини розпродує в оренду ставки з землею за межами населених пунктів

Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації оголошує земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами, які відбудуться 10 вересня 2020 року об 11:00 год за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 98.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу