Земельні ділянки на Львівщині передбачені 70-ти учасникам війни на Донбасі, отримали їх наразі 10

12:46 24 вересня 2014 р.


Фото: bilahata.net

Як повідомили в прес-службі обласного управління Держземагентства, ним оформлені документи, на підставі яких 10 учасників антитерористичної операції отримали у власність земельні наділи для ведення садівництва площею 1,19 гектара.

У прес-службі обласного управління Держземагентства запевняють, що воно вже підготувало та оформило документи, на підставі яких 10 учасників антитерористичної операції отримали у власність земельні наділи для ведення садівництва площею 1,19 гектара. В повідомленні також зазначено:

«Крім того, на сьогодні землевпорядники видали 70 наказів про надання учасникам АТО дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення садівництва та особистого селянського господарства загальною площею 13,94 гектара. Також ініціативу Держземагентства України підтримали місцеві ради Львівщини, які активно надають учасникам АТО земельні наділи для будівництва житлового будинку у населених пунктах».

Це повідомлення передає в середу інформаційна агенція «СТРАЙК».

dailylviv.com

До теми

14:08 8 березня 2021 р.

Залізниця розпочинає продаж квитків на спецрейси з та до Закарпаття

Згідно з затвердженим Постановою КМУ #154 регламентом, Укрзалізниця виконає спеціальні рейси для безпечного вивезення тих пасажирів, яким критично важливо виїхати з карантинної зони у Закарпатті.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу