Збитковому Нафтогазу України замінили голову правління

16:45 28 квітня 2021 р.

Замість Андрія Коболєва, який працював на цій посаді сім років, ним став Юрій Вітренко, колишній виконавчий директор НАК „Нафтогаз України“, а потім ексвиконувач обов'язків міністра енергетики.

28 квітня Кабінет Міністрів України провів засідання загальних зборів акціонерів компанії НАК «Нафтогаз України».

Про це повідомляє Урядовий портал, пише Dailylviv

Під час засідання розглянуто звіт про діяльність  державної компанії НАК «Нафтогаз України» у 2020 році. Чистий консолідований збиток групи компаній «Нафтогаз» у 2020 році становив 19 млрд грн. При цьому у затвердженому Кабінетом Міністрів фінансовому плані компанії передбачалося отримання 11,5 млрд грн прибутку. Відповідний фінансовий план був запропонований самим керівництвом НАК «Нафтогаз України» у грудні 2020 року. 

За результатами засідання загальних зборів акціонерів роботу Наглядової ради та правління НАК «Нафтогаз України» у 2020 році визнано незадовільною.

Відповідно, з 28 квітня 2021 року припиняються повноваження незалежних членів Наглядової ради НАК «Нафтогаз України», представників держави у наглядовій раді НАК «Нафтогаз України», а також голови правління Коболєва Андрія Володимировича.

За результатами засідання загальних зборів акціонерів НАК «Нафтогаз України» нинішніх незалежних членів Наглядової ради НАК та представників держави у Наглядовій раді було переобрано в такому самому складі. Водночас, оголошено конкурсний відбір кандидатів на зайняття посад чотирьох незалежних членів Наглядової ради акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України». Відповідно, незалежні члени та представники держави у Наглядовій раді компанії продовжать здійснювати свої повноваження до обрання та визначення нових представників.

Також прийнято рішення про обрання та призначення з 29 квітня 2021 року Вітренка Юрія Юрійовича головою правління акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія Нафтогаз України».

Юрій Вітренко має багаторічний успішний досвід у сфері енергетики та у 2018 році обіймав посаду виконавчого директора НАК «Нафтогаз України».

Перед новим керівником компанії поставлено завдання щодо системного збільшення видобутку українського газу, а також сприяння у формуванні повноцінного та справедливого ринку газу в Україні.

Тимчасовим виконувачем обов’язків Міністра енергетики було призначено заступника Міністра енергетики Бойка Юрія Миколайовича.

Усі нові річні ціни на природний газ: де найдешевші тарифи

Нафтогаз України запропонує у червні сезонні тарифні плани і газові пакети

Львівгаз збут повідомив про вартість кубометра газу

 

DailyLviv.com

На електроенергію Україні найбільше дали у грудні Єврокомісія, Німеччина, Великобританія, Швеція

1 січня Львів попрощається з 26-річним військовослужбовцем Олексієм Сабатом

В енергосистемі України з’явились 423 МВт нових балансувальних потужностей. Щоби було світло

Журналістів у новому році не випускатимуть за кордон без листа від Держкомтелерадіо

Президент нагородив «Золотим серцем» трьох волонтерів зі Львівщини

Взимку трьом громадам Львівщини дали трактори, косарки і плуги

У Польщі група молодиків жорстоко побила українця

1 січня на Львівщині буде від 8° морозу до 0°

За час великої війни у полон потрапили понад 10 тис. військових рф

РФ за рік випустила по Україні понад 100 тис. дронів, тисячі ракет та КАБів

Понад 1,1 млрд скерувала Львівська громада у 2025 році на підтримку Сил оборони України

Через російські атаки є нові знеструмлення у низці областей

Дронарі вразили 12 військових та інфраструктурних обʼєктів РФ на ТОТ України

На Львівщині чоловік через ревнощі вбив знайому

На Одещині росіяни знову вдарили по енергетичній інфраструктурі

Україна збільшила атаки на російську енергетичну інфраструктуру

Понад 75% зброї на фронті українського виробництва

Одеса залишилася без світла, води та тепла через російські обстріли

Дрони вдарили по НПЗ у Туапсе

В останній день року Львівщина прощається з Героями Романом Веретельником та Сергієм Кригулем

Найбільша громада на Львівщині не найуспішніша

Звільнили заступницю міністра енергетики, яка ще вранці давала брифінг

15 обдарованих учнів-інтелектуалів у Львові отримали по 30 тисяч гривень (фото)

Уряд відтермінував строки обов’язкового використання платіжних терміналів для ФОП 1-ї групи

ДТЕК роз'яснила ситуацію зі світлом у Києві на лівому і правому берегах Дніпра

Перелік обов’язкових щеплень у 2026 році. Комбіновані вакцини

Графіки відключень світла в останній день 2025 року

З 1 вересня 2026 року всі учні матимуть безплатні обіди

Проректорка з наукової роботи ЛНМУ імені Данила Галицького здобула диплом менеджерки

Нові правила харчування громадян, які прибувають до ТЦК та СП під час мобілізації

На вул. Стрийській у Львові напередодні Нового року з'явився новий світлофорний об’єкт. Як працюватиме

1 та 2 січня міські автобуси, трамваї та тролейбуси у Львові курсуватимуть за розкладом руху «вихідного дня»

Нові 193 об’єкти культурної спадщини національного значення на Львівщині (перелік)

У Львівському АТП-14631 виявили порушення

У Львові до Шевченківського гаю курсуватиме автобус на Водохрещу

Викладачка Львівської політехніки здобула премію Верховної Ради

На Львівщині судять трьох молодиків, які напали на учасників ансамблю «Гуцулія»

У новорічну ніч в Україні діятимуть звичні графіки відключень світла

Росіяни атакували два порти на Одещині

Останній день року на Львівщині буде з морозом, ожеледицею та хуртовиною