Заїзд/​виїзд до Зашкова, Завадова і Зарудців завтра закриють для приватного транспорту.

15:20 10 листопада 2025 р.

Асфальтуватимуть трасу у Великому Дорошеві.

За інформацією департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР, завтра, 11 листопада, триватимуть роботи з асфальтування частини міжнародної дороги Львів – Рава-Руська у межах села Великий Дорошів, пише DailyLviv.com.

У зв’язку з цим з 8:30 до 11.30 заїзд/​виїзд до Зашкова, Завадова і Зарудців буде закритий для приватного транспорту.

В управлінні транспорту ЛМР зазначили, що міські автобуси № 58 (вул. Під Дубом – с. Завадів) та № 59 (вул. Під Дубом – с. Зарудці) курсуватимуть за звичними маршрутами.

Читайте також: Для мешканців села Завадів закінчилася безплатна вода, яку вони отримували понад 50 років

«Автобуси будуть пропускати. Однак, зважаючи на роботи, затримки у русі можуть складати 10 – 15 хв», – попередили в міському управлінні транспорту.

Мешканців вказаних громад просять врахувати цю інформацію при плануванні своїх поїздок у вівторок вранці.

Додамо, ремонтні роботи виконуватиме компанія «Онур» на замовлення Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.

Нагадаємо, у селі Завадів, який приєднали до Львова, взялися за демонтаж МАФів.

Читайте також: Стало відомо, які суми податків сплатила громада Зашкова в бюджет Львова, і скільки місто витратило на це село

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

DailyLviv.com

 

новобудови Львів