Завтра у Львові вперше в Україні відбудеться засідання Всесвітньої ради кредитних спілок

13:32 10 квітня 2015 р.

Готель «Леополіс» на вулиці Театральній, 16 у Львові

Готель «Леополіс» на вулиці Театральній, 16 у Львові
Фото: wikimapia.org

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, 11 квітня о 8:00 в готелі «Леополіс» на вулиці Театральній, 16 вперше в Україні розпочнеться виїзне засідання Всесвітньої ради кредитних спілок.

У прес-службі ЛМР повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову»:

«Як поінформував голова правління Церковної кредитної спілки «Анісія» Володимир Сидоровський, завтра, 11 квітня, у Львові, вперше в Україні, відбудеться виїзне засідання Всесвітньої ради кредитних спілок  (WOCCU). За словами Володимира Сидоровського, на засідання ради виноситься обговорення нагальних питань щодо покращення української кредитної кооперації.  Засідання розпочнеться о 8:00 в готелі «Леополіс» на вулиці Театральній, 16.

Всесвітня рада кредитних спілок  (WOCCU) – головна представницька організація кредитних спілок на світовому рівні. Створена 1971 року, штаб-квартира розташована у Медісоні (штат Вісконсин, США).

До WOCCU входять організації зі 103 країн світу. Членами WOCCU є регіональні і національні асоціації кредитних спілок, які представляють понад 57 тисяч кредитних спілок. Загалом, вони об’єднують 208 000 000 членів. Загальні активи кредитних спілок – членів WOCCU складають понад 1,7 трильйона доларів США.

Вищим представницьким органом WOCCU є Рада Директорів, до складу якої входить 15 членів. Україну у WOCCU з 1995 року представляє Національна асоціація кредитних спілок України».

dailylviv.com

До теми

00:23 2 липня 2022 р.

Інспекторів з паркування у Львові посадили на службові електровелосипеди

Львів отримав 9 велосипедів з електропідсиленням. Їх використовуватимуть працівники, які впродовж дня часто переміщаються по місту. Це, зокрема, інспектори з паркування та садівники, які тепер зможуть оперативніше і якісніше виконувати свою роботу.

Рубрика: Економіка

23:30 1 липня 2022 р.

Україна і Польща запровадять спільний контроль осіб, транспортних засобів і товарів на кордоні

Спільний контроль на українсько-польській ділянці кордону здійснюється у чотирьох із восьми пунктів пропуску для автомобільного сполучення («Устилуг», «Смільниця», «Грушів», «Угринів»).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу