Завтра у Львові обговорюватимуть підтримку розвитку малого й середнього підприємництва

11:00 17 листопада 2015 р.


Фото: zib.com.ua

За «круглим столом» зберуться в середу, 18 листопада, о 15:30 у готелі «Reikartz Двожец Львів» на вулиці Городоцькій

«Клуб Ділових Людей за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Уряду Швейцарії разом із Комітетом ВРУ з питань промислової політики та підприємництва запрошують на круглий стіл щодо обговорення проекту нової редакції Закону України «Про державну підтримку розвитку малого та середнього підприємництва в Україні». Захід відбудеться 18 листопада о 15:30 на вулиці Городоцькій, 107 (готель «Reikartz Двожец Львів»)», – повідомили сьогодні, 17 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Метою заходу організатори називають обговорення та випрацювання основних підходів для стимулювання розвитку підприємництва та інструментів державної підтримки суб’єктів малого і середнього підприємництва, що містяться в Законі. У програмі заходу – презентація ключових положень та новацій проекту закону, його обговорення, формулювання основних тез та можливих рекомендацій щодо удосконалення проекту закону. 

Серед спікерів круглого столу – народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань промислової політики та підприємництва Сергій Кіраль, керівник проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих та середніх підприємств» Андрій Заїка та експерт з розробки законодавства щодо розвитку МСБ Любомир Чорній. 

«У сучасній економічній ситуації влада повинна враховувати рекомендації представників реального бізнес-середовища, щоб розуміти справжні потреби малого та середнього підприємництва в Україні. Віримо, що захід буде корисним для обох сторін та стане кроком вперед до розбудови країни з успішною економікою», – відзначив Голова Клубу Ділових Людей Микола Савуляк. 

Деталі заходу та текс ЗУ «Про державну підтримку розвитку малого та середнього підприємництва  в Україні» за посиланням: http://goo.gl/8g8hdO».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу