Завтра у Львівській торгово-промисловій палаті нададуть безплатні поради підприємцям-початківцям

23:39 17 червня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Львівська торгово-промислова палата запрошує стати учасником безплатної програми комплексного індивідуального консультування з питань започаткування чи розвитку власної справи.

Проходитиме безплатна програма комплексного індивідуального консультування з питань започаткування чи розвитку власної справи в рамках Дня підприємництва завтра, 18 червня, у Стрийському парку. Для участі у ній необхідно обрати зручний час із 11.00 до 17.00 та зареєструватись на консультацію із маркетологами, фінансистами, бухгалтерами, юристами, експертами в інших сферах та бізнесменами у форматі В2В. 

Для цього необхідно заповнити анкету (в додатку) та надіслати її на електронну скриньку: pr@cci.lviv.ua або факсом: +38 032 295 63 17, отримати підтвердження та прийти на консультацію. Список фахівців подано в самій анкеті учасника.

Контакти: відділ зв’язків з громадськістю та рекламно-видавничих послуг Львівської ТПП, тел.: 0322956317; pr@cci.lviv.ua. Про це повідомили «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

18:34 14 травня 2021 р.

За спиртзавод у Рава-Руській змагалися два купці. Переміг той, хто заплатив на 5 млн грн більше

14 травня відбувся онлайн аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 31,74 млн грн.

Рубрика: Економіка

13:24 14 травня 2021 р.

У центрі Львова встановлять пілотну модульну вбиральню: оплата готівкою або карткою

У Львові в рамках пілотного проєкту на пр. Свободи встановлять автоматизовану модульну вбиральню. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Рубрика: Економіка

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу