Завтра у Львівській торгово-промисловій палаті нададуть безплатні поради підприємцям-початківцям

23:39 17 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

Львівська торгово-промислова палата запрошує стати учасником безплатної програми комплексного індивідуального консультування з питань започаткування чи розвитку власної справи.

Проходитиме безплатна програма комплексного індивідуального консультування з питань започаткування чи розвитку власної справи в рамках Дня підприємництва завтра, 18 червня, у Стрийському парку. Для участі у ній необхідно обрати зручний час із 11.00 до 17.00 та зареєструватись на консультацію із маркетологами, фінансистами, бухгалтерами, юристами, експертами в інших сферах та бізнесменами у форматі В2В. 

Для цього необхідно заповнити анкету (в додатку) та надіслати її на електронну скриньку: pr@cci.lviv.ua або факсом: +38 032 295 63 17, отримати підтвердження та прийти на консультацію. Список фахівців подано в самій анкеті учасника.

Контакти: відділ зв’язків з громадськістю та рекламно-видавничих послуг Львівської ТПП, тел.: 0322956317; pr@cci.lviv.ua. Про це повідомили «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:17 5 червня 2020 р.

Перевізники Львівщини пікетують ЛОДА: вимагають роботи

Представники перевізників із усіх районів Львівської області протестують біля Львівської обласної державної адміністраціі з вимогою відновити пасажирські перевезення між містами регіону. Зібрались водії та керівники автотранспортних підприємств.

Рубрика: Економіка

16:36 4 червня 2020 р.

На Львівщині офіційно відкрили автомобільну дорогу Львів – Пустомити – Меденичі

Сьогодні, 4 червня, відбулось офіційне відкриття після ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі.

Рубрика: Економіка

15:05 4 червня 2020 р.

"Сколівські Бескиди" отримають 1 млн 400 тис грн

Сьогодні на сесії Львівської обласної ради затвердили надання коштів у сумі 1 млн 400 тис грн з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2020 році для заходів з розвитку рекреаційної інфраструктури та мережі шляхів активного екологічного туризму для запобігання пошкодженню природних комплексів НПП “Сколівські Бескиди”.

Рубрика: Економіка