Завтра можуть відкрити ринки на вулицях Мазепи та В. Великого

18:37 8 квітня 2020 р.

  • 0

Завтра комісія ТЕБ і НС розглядатиме питання про діяльність ринків на вул. Мазепи та вул. В. Великого.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Щодо роботи ринків у нас були застереження і були зауваження до функціонування двох ринків: на вул. Мазепи та на вул. В. Великого. Рішенням комісії ТЕБ і НС ці ринки були закриті, ми не дозволили їх діяльність. Зараз ми маємо листи від тих ринків про те, що там відбулась дезінфекція, і вони будуть дотримуватись усіх правил функціонування. Завтра питання про їх функціонування ми будемо виносити на засідання штабу та комісії ТЕБ і НС», — зазначила Галина Слічна.

Також вона додала, що було проведено експрес-тестування працівників продуктового ринку «Шувар». Відтак, працівники, у яких тест показав позитивний результат, були відправлені на ізоляцію.

«Що стосується ринку „Шувар“, хочу сказати, що керівник ринку закупив 1 тис. експрес-тестів, для того, щоб можна було проводити тестування працівників продуктового ринку. Медичні працівники мобільних бригад, які створені у місті, проводили такі тестування. Виявлені ряд експрес-тестів позитивних. Ці люди одразу були відправлені на ізоляцію, у всіх них були відібрані тести на ПЛР-аналіз. Є один позитивний результат ПЛР. Наразі вивчається коло осіб, з якими спілкувалася ця людина. Вона також є на самоізоляції. Проведена дезінфекція тих приміщень, де перебувала та людина», — додала посадовиця.

Нагадаємо, 6 квітня комісія ТЕБ і НС прийняла рішення про тимчасове закриття двох продуктових ринків, які порушували норми карантину: ринку на вул. В. Великого та ринку «Тополя», що на вул. Мазепи.


dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:07 29 травня 2020 р.

Міськрада Львова просить Уряд розблокувати оренду майна

Сьогодні Львівська міська рада звернулася до Кабінету міністрів України з проханням якнайшвидше розглянути та прийняти постанову, яка передбачатиме порядок надання в оренду комунального та державного майна. Адже відсутність цієї постанови з 1 лютого цього року унеможливила процес надання в оренду майна по всій Україні.

Рубрика: Економіка

16:34 29 травня 2020 р.

Як відшукати роботу мрії у Львові

Робота мрії - для багатьох недосяжний ідеал, поняття розмите, ефемерне. Як визначити для себе рамки тієї самої роботи, що варто робити для досягнення мети - розповімо у статті.

Рубрика: Економіка

15:27 29 травня 2020 р.

Стокілометрова дорога з'єднає Івано-Франківську, Львівську та Закарпатську області

Сьогодні за участі голови Львівської ОДА Максима Козицького відбулась виїзна нарада з питань моніторингу реалізації спільного проєкту трьох областей “Мале Карпатське коло”.

Рубрика: Економіка

12:57 29 травня 2020 р.

Садовий робить Чаплінського винуватцем "недобудов" у мікрорайоні «Під Голоском»

Міський голова Львова Андрій Садовий хоче призупинити видачу містобудівних умов та обмежень на нове будівництво у мікрорайоні «Під Голоском» доки там не будуть забезпечені належні об'єкти інфраструктури.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу