Завдяки Європейському інвестбанку вдосконалять інфраструктуру громадського транспорту Львова

15:25 11 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: mtu.gov.ua

Європейський інвестиційний банк позичить 200 мільйонів євро на вдосконалення інфраструктури громадського транспорту в 20-ти містах України.

Відповідну угоду підписали сьогодні, 11 листопада, в присутності Прем’єр-міністра  Володимира Гройсмана та інших членів уряду міністр інфраструктури України Володимир Омелян і віце-президент Європейського інвестиційного банку Вазіл Гудак. Як запевнили в міністерстві інфраструктури, цією фінансовою угодою між Україною та Європейським інвестиційним банком закладається підґрунтя для підтримки органів місцевого самоврядування та комунальних транспортних підприємств у питаннях залучення пільгових кредитних коштів на оновлення парку трамваїв, тролейбусів, автобусів, вагонів метрополітену, будівництва нових та реконструкції наявних трамвайних і тролейбусних ліній, тягових підстанції тощо.

Реалізація проекту запланована у Києві, Білій Церкві, Івано-Франківську, Кременчуці, Луцьку, Львові, Одесі, Сумах, Тернополі, Харкові, Чернігові та інших містах. Повернення позики передбачено здійснити виключно за рахунок коштів місцевих бюджетів, оскільки комунальні підприємства транспорту належать до сфери управління органів місцевого самоврядування.

Про це повідомили сьогодні, 11 листопада, на сайті міністерства інфраструктури.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини