Заступники Садового будуть без премій

13:48 6 лютого 2014 р.


Фото: Маріан Стрільців

Сьогодні на пленарному засіданні Львівської міської ради під час голосування за бюджет міста на 2014 рік, за пропозицією депутатської бюджетної комісії, був скасований пункт ухвали, яким повертались премії працівникам міськради і заступникам міського голови. Водночас, кошти на премії - 2,5 млн грн на апарат управління - були перескеровані у резервний фонд.

«Заступники міського голови мають премію 10%. Таку саму премію мають всі працівники департаменту «Адміністрація міського голови». Тобто, ці хлопці, проти яких порушуються кримінальні справи, викликаються на допити, дають свідчення, вони працюють за 1300 грн. Ми сьогодні мали можливість дати їм більшу платню, але депутати цього не зробили і 2,5 млн грн були вилучені з коштів, які йшли на апарат управління. Рівень зарплати є надзвичайно критично низький. Ті великі гасла, які озвучуються на Майдані, чомусь забуваються, коли депутати вертаються до Львова. Це сумно, боляче, але це реалії нашого життя», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий. 

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Нагадаємо, за час головування Андрія Садового у Львові штат працівників міської Ратуші збільшився у кілька разів, особливо "Адміністрації міського голови".

dailylviv.com

До теми

10:55 18 січня 2021 р.

Ніхто не платитиме більше, ніж 6,99 грн за кубометр - субсидії залишаються у повному обсязі

Кабінет міністрів України прийняв рішення обмежити ціну на газ для населення. Вона буде діяти як мінімум до кінця березня. Відповідну постанову було ухвалено на сьогоднішньому засіданні уряду.

Рубрика: Економіка

10:16 18 січня 2021 р.

В Україні знизили ціни на газ

Уряд України прийняв рішення про зниження цін на газ для українців. Тарифи знизили до 6,99 гривень за кубометр.

Рубрика: Економіка

23:03 17 січня 2021 р.

П'ять способів перешкодити споживачам газу перейти до нового постачальника

Зв’язка "облгаз – облгаз-збут" заважає споживачам переходити на нових постачальників. Поширені схеми тиску на клієнтів: виявлення невідповідності нормам газового обладнання, нарахування сумнівних боргів або залякування відключенням газу.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу