Зарплати військовим-учасникам АТО збільшено вдвічі

15:40 8 липня 2014 р.

Відтепер ззарплата військовослужбовців строкової служби становить від 3 172 до 3 208 грн, рядового складу військової служби за контрактом - від 5 700 до 8 445 грн, для сержантів і старшин-контрактників - від 6 780 до 12 477 грн, для офіцерів - від 9 360 до 16 710 грн.

У Міністерстві оборони України наголошують, що грошове забезпечення військовослужбовців, які беруть участь в АТО, збільшилося вдвічі порівняно з іншими військовими.

"Кошти для виплати грошового забезпечення для потреб Міністерства оборони були надані з резервного фонду бюджету і надійшли на рахунки військових частин для особового складу у повному обсязі за червень 2014 року і на виплату винагород за травень", - сказав на брифінгу у вівторок у Києві заступник міністра оборони України - керівник апарату Петро Мехед ( на фото).

За його даними, зарплата військовослужбовців строкової служби становить від 3 172 до 3 208 грн, рядового складу військової служби за контрактом - від 5 700 до 8 445 грн, для сержантів і старшин-контрактників - від 6 780 до 12 477 грн, для офіцерів - від 9 360 до 16 710 грн.

П.Мехед зазначив, що для своєчасної виплати грошового забезпечення військовослужбовцям організовано роботу із оформлення банківських карток. Карткові рахунки оформлюються на військовослужбовців і членів їхніх сімей за їхнім бажанням.

Заступник голови Міноборони зазначив, що станом на 6 липня не отримали грошового забезпечення 382 військовослужбовці (346 - за червень 36 - за травень). "Основною причиною несвоєчасної виплати грошового забезпечення (до 20-го числа) є неможливість доставити готівкові гроші до місць виконання завдань військовослужбовцями в місцях проведення антитерористичної операції для осіб, які відмовилися оформляти карткові рахунки", - наголосив П.Мехед.

Він також зазначив, що організовано роботу з виплати належних коштів таким військовослужбовцям після проведення ротацій у районах виконання завдань або членам їхніх сімей у пунктах постійної дислокації військових частин.

Про це повідомив "Інтерфакс-Україна".

dailylviv.com

До теми

11:26 21 червня 2021 р.

У Львові жінки і дівчата, які постраждали від домашнього насильства, стали кравчинями

Соціальне ательє частину прибутку спрямовуватиме на заходи благодійного фонду «Батерфлай» з підтримки жінок і дітей, які постраждали від домашнього насильства.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу