Зарплати військовим-учасникам АТО збільшено вдвічі

15:40 8 липня 2014 р.

Відтепер ззарплата військовослужбовців строкової служби становить від 3 172 до 3 208 грн, рядового складу військової служби за контрактом - від 5 700 до 8 445 грн, для сержантів і старшин-контрактників - від 6 780 до 12 477 грн, для офіцерів - від 9 360 до 16 710 грн.

У Міністерстві оборони України наголошують, що грошове забезпечення військовослужбовців, які беруть участь в АТО, збільшилося вдвічі порівняно з іншими військовими.

"Кошти для виплати грошового забезпечення для потреб Міністерства оборони були надані з резервного фонду бюджету і надійшли на рахунки військових частин для особового складу у повному обсязі за червень 2014 року і на виплату винагород за травень", - сказав на брифінгу у вівторок у Києві заступник міністра оборони України - керівник апарату Петро Мехед ( на фото).

За його даними, зарплата військовослужбовців строкової служби становить від 3 172 до 3 208 грн, рядового складу військової служби за контрактом - від 5 700 до 8 445 грн, для сержантів і старшин-контрактників - від 6 780 до 12 477 грн, для офіцерів - від 9 360 до 16 710 грн.

П.Мехед зазначив, що для своєчасної виплати грошового забезпечення військовослужбовцям організовано роботу із оформлення банківських карток. Карткові рахунки оформлюються на військовослужбовців і членів їхніх сімей за їхнім бажанням.

Заступник голови Міноборони зазначив, що станом на 6 липня не отримали грошового забезпечення 382 військовослужбовці (346 - за червень 36 - за травень). "Основною причиною несвоєчасної виплати грошового забезпечення (до 20-го числа) є неможливість доставити готівкові гроші до місць виконання завдань військовослужбовцями в місцях проведення антитерористичної операції для осіб, які відмовилися оформляти карткові рахунки", - наголосив П.Мехед.

Він також зазначив, що організовано роботу з виплати належних коштів таким військовослужбовцям після проведення ротацій у районах виконання завдань або членам їхніх сімей у пунктах постійної дислокації військових частин.

Про це повідомив "Інтерфакс-Україна".

dailylviv.com

До теми

23:35 28 червня 2022 р.

Авто з ЄС дозволили ввозити через всі ПП на Львівщині і продовжили роботу митних постів

Цими днями перед пунктами пропуску на в’їзд в Україну утворилися черги з автомобілів, які ввозять фізичні особи за спрощеною системою оподаткування.

Рубрика: Економіка

13:32 28 червня 2022 р.

Більше половини біженців з України легально працевлаштовані у Польщі

Міністерка сім'ї та соціальної політики Марлена Мальонґ повідомила, що з приблизно 500 тисяч українських біженців працездатного віку понад 260 тисяч працевлаштовані. Більшість із них, а це 92%, становлять жінки.

Рубрика: Економіка

22:10 27 червня 2022 р.

Завтра у Львові пообіцяли гарячу воду. Але не всім

ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновлює подачу гарячої води споживачам. ТЕЦ-1 та ТЦ «Північна», що обслуговують Франківський, Сихівський, частини Личаківського та Шевченківського районів, запрацювали після проведення планових ремонтів. Відтак, із завтрашнього ранку в оселях мешканців з’являтиметься гаряча вода.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу