Замість трамваю на Сихів – тролейбус коштував би у 13,5 раза дешевше, – підрахунок будівельника

09:54 7 жовтня 2014 р.


Фото: Мирослава Іваник / gazeta.lviv.ua

За кошти, які вкладають в будівництво трамваю на Сихів, можна побудувати тролейбусну лінію туди та оновити ввесь тролейбусний парк новенькими тролейбусами. Про це на прес-конференції повідомив будівельник, генеральний директор ПрАТ «Ірокс» Ігор Микичак.

За його словами, ще за першого львівського міського голову Василя Шпіцера, коли була криза в 1991 році, розробили документацію, яка передбачала прокладання тролейбусних ліній за маршрутом Шота Руставелі-Зелена-Сихівська-проспект Червоної Калини-Санта-Барбара і в зворотному напрямку. Це дозволяло сполучити центр з Новим Львовом через міст, що збудував Георгій Кирпа, і паралельно планувалося зробити кільце на вулиці Стрийській, де перетинаються Наукова та Хуторівка, та пустити тролейбус по Хуторівці – Червоної Калини до Санта-Барбари.
«Але директор департаменту містобудування Львівської міської ради Андрій Павлів сказав: трамвай має один мідний дріт, а тролейбус – два мідних дроти. А два мідних дроти – це забагато», - так пояснює виникнення нового проекту Ігор Микичак.
Він підрахував, що на будівництво трамвайної колії на Сихів надано15 млн євро, а це - 270 млн гривень. Ці кошти можна би було використати на прокладання тролейбусної лінії, в яку би вклали максимум 20 мільйонів гривень. А на решту грошей закупили би багато тролейбусів.
«Якщо брати тролейбус, який робить наш автобусний завод, завдовжки 12 метрів за ціною 1,4 млн гривень, то їх можна було закупити 178 штук. Якщо купувати тролейбуси завдовжки 18 метрів за ціною 2, 4 млн гривень, то придбати можна було би 104 штуки. Якщо брати сучасні тролейбуси, які хоче випускати концерн «Електрон», там буде 125 тролейбусів», - будівельник з калькулятором в руках зробив нескладні підрахунки.
А тим часом вулицями Львова їздять старі тролейбуси та трамваї, які увесь час ламаються та навіть горять, підсумував Микичак.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу