Залізниця розпродує магазини, спортклуб та нежитлові приміщення

21:59 21 травня 2021 р.

Укрзалізниця розпочинає продаж непрофільних активів. На першому етапі вже визначено 182 непрофільні активи. Для вивчення кон’юнктури ринку 11 об’єктів, які вже готові до продажу, будуть виставлені на аукціони через систему «Prozorro.Продажі».

Сьогодні це рішення підтримало правління компанії. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

За словами керівника Укрзалізниці, постійно діючою комісією з непрофільних активів було розроблено та затверджено правлінням план розпорядження активами. «Так історично склалося, що Укрзалізниця має чималу кількість приміщень та будівель, які вже не використовуються компанією. Натомість ми вимушені витрачати кошти на їх утримання. Таким чином, замість прибутків, вони генерують зайві витрати. Саме ці об’єкти ми будем продавати для максимально ефективного їх подальшого використання новими власниками. Тож запрошуємо бізнес до співпраці», — зазначив Іван Юрик.

До переліку непрофільних активів, що плануються до продажу, вже увійшли 182 активи. Це нежитлові приміщення, споруди, будівлі, цілісні майнові комплекси тощо. Зокрема, до переліку перших 11 об’єктів увійшли 6 магазинів, приміщення спортклубу та 4 нежитлових приміщення. Від реалізації першої партії непрофільних активів Укрзалізниця планує отримати близько 18 млн грн.

Очільник Укрзалізниці також повідомив, що буде процес проведення аукціонів буде максимально прозорим та транспарентним. Крім цього, буде проведена окрема маркетингова компанія з метою залучення максимальної кількості учасників до аукціонів.

«Після проведення перших аукціонів ми зробимо детальних аналіз зацікавленості ринку у непрофільних активах Укрзалізниці. Після цього розпочнемо наступні етапи реалізації наших надлишкових об’єктів», — резюмував Іван Юрик.

dailylviv.com

До теми

17:38 11 червня 2021 р.

У Львові збудують європейської якості в`язницю за більше, ніж 1 млрд, - міністр

Міністр юстиції України прокоментував питання будівництва нового слідчого ізолятора у Львові. Денис Малюська зазначив, що кошти на таке будівництво будуть скеровуватись із продажів старих в`язниць у західному регіоні.

Рубрика: Економіка

13:52 11 червня 2021 р.

У Львові підприємці з Городоцької остерігаються забудовників території мотозаводу

У Львові тривають обговорення між теперішніми підприємцями і майбутніми забудовниками з території мотозаводу. Це вже третя зустріч щодо змін до детального плану на Городоцькій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу