Закрити сміттєзвалище у Грибовичах може тільки суд

12:44 3 вересня 2013 р.

  • 0

З 1 липня 2013 року рішення про призупинення діяльності суб'єктів господарювання в частині порушення ними вимог природоохоронного законодавства проводиться в судовому порядку

Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 17 червня 2013 р. згідно з позовною заявою прокуратури Львівської області в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції Львівської області визнано неправомірною бездіяльність Львівської міської ради, її виконавчого комітету і міського голови м. Львова, що полягали у невиконанні ними Закону України «Про місцеве самоврядування» та Закону України «Про відходи» в частині забезпечення створення, згідно з вимогами чинного законодавства, нового полігону для захоронення твердих побутових відходів для м.Львова, а також будівництва заводу для їхнього перероблення та сміттєсортувального комплексу.

На сьогоднішній день постанова не набрала законної сили, оскільки Львівська міська рада подала апеляційну скаргу. А у зв’язку із змінами в законодавстві  з 1 липня 2013 року рішення про призупинення діяльності суб'єктів господарювання в частині порушення ними вимог природоохоронного законодавства проводиться в судовому порядку.

Кореспондент "Щоденного Львова" зателефонував у Львівські окружний і апеляційний адміністративні суди, щоб довідатися про результат розгляду апеляційної скарги, проте безрезультатно. Без зазначення номера справи або прізвища судді таких довідок там не надають.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:00 3 квітня 2020 р.

У Львові готують новий тролейбусний маршрут

З понеділка, 6 квітня, смуга вулиці Хуторівка від вул. Стрийської до Сихова буде перекрита до 31 липня цього року, а двосторонній рух буде організовано на смузі руху з Сихова (пр. Червоної Калини) до вул. Стрийської.

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Львові громадський транспорт запрацював у режимі спецперевезень

За ніч на Львівщині з підозрою на коронавірус звернулося 5 осіб

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу