Закрити сміттєзвалище у Грибовичах може тільки суд

12:44 3 вересня 2013 р.

З 1 липня 2013 року рішення про призупинення діяльності суб'єктів господарювання в частині порушення ними вимог природоохоронного законодавства проводиться в судовому порядку

Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 17 червня 2013 р. згідно з позовною заявою прокуратури Львівської області в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції Львівської області визнано неправомірною бездіяльність Львівської міської ради, її виконавчого комітету і міського голови м. Львова, що полягали у невиконанні ними Закону України «Про місцеве самоврядування» та Закону України «Про відходи» в частині забезпечення створення, згідно з вимогами чинного законодавства, нового полігону для захоронення твердих побутових відходів для м.Львова, а також будівництва заводу для їхнього перероблення та сміттєсортувального комплексу.

На сьогоднішній день постанова не набрала законної сили, оскільки Львівська міська рада подала апеляційну скаргу. А у зв’язку із змінами в законодавстві  з 1 липня 2013 року рішення про призупинення діяльності суб'єктів господарювання в частині порушення ними вимог природоохоронного законодавства проводиться в судовому порядку.

Кореспондент "Щоденного Львова" зателефонував у Львівські окружний і апеляційний адміністративні суди, щоб довідатися про результат розгляду апеляційної скарги, проте безрезультатно. Без зазначення номера справи або прізвища судді таких довідок там не надають.

dailylviv.com

До теми

14:56 26 травня 2022 р.

Модульне містечко для переселенців, яке закінчують будувати, буде поліпшеного комфорту, - Козицький

У Яворівському районі закінчують будівництво модульного містечка для вимушених переселенців. Тут зможуть жити жінки з дітьми, які змушені були покинути домівки через напад росії.

Рубрика: Економіка

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу