Закон стимулює безробітного уникати роботи, – директор

16:08 25 листопада 2016 р.

Закон «Про зайнятість населення» написаний для комфортного перебування безробітного в центрі зайнятості.

Про це сьогодні, 25 листопада, під час прес-конференції на тему:  «Реформування ринку праці та зайнятості Львівської області: проблеми та перспективи», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості  Василь Барилюк.

- Для прикладу. Працювала людина в банку в Мостиськах, втратила роботу. І ми розуміємо, що найближчим часом вакансії банкіра в Мостиськах не буде. А підходяща робота, за законом, має бути в межах Мостиського району. Тому цей безробітний зможе перебувати на обліку і цілий рік отримувати допомогу в межах чотирьох мінімальних зарплат. А це – неправильно, - вважає директор Львівського обласного центру зайнятості.

За його спостереженнями, дуже багато таких осіб, особливо з прикордоння, не поспішають офіційно працевлаштовуватися, тому що їм вигідно отримувати допомогу і перевозити контрабанду через кордон.

- А має бути так: якщо за три місяці не знайшли роботу за спеціальністю, то треба погоджуватися на будь-яку іншу, - каже Василь Барилюк.

Він наголосив, що цього року з 42 681 працевлаштованих тільки 17 890 тисяч мали статус безробітного.

- Тобто людина приходить до нас, а ми кажемо: «Ми маємо для вас роботу». Є навіть скарги, коли люди пишуть, що прийшли за допомогою, а їм пропонують роботу. Утриманські настрої зараз не пройдуть, - каже директор Львівського обласного центру зайнятості.

Він також просить роботодавців не сприяти «професійним безробітним».
Василь Барилюк наголосив, що в закон «Про працевлаштування населення» треба вносити зміни і пропозиції зі Львова вже скеровано в профільне міністерство.Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

10:24 27 липня 2021 р.

Славське заплатить киянину Сергію Конюшку 349 тис грн за свято, яке буде 22 серпня

Славська селищна рада віддасть 349 тис. грн приватному підприємцю Сергієві Конюшку за організацію спортивно-розважального свята. На торгах він позмагався із секретарем власної спортивної федерації Тетяною Потапчук.

Рубрика: Економіка

12:49 26 липня 2021 р.

Чотири об’єкти, три - у Львові, один - в районі, запропонували на Велику реставрацію

Розпочався другий відбір проєктів у межах програми «Велика реставрація». Відтак, Львівська область запропонувала чотири об’єкти. Йдеться про пам’ятки, які перебувають у комунальній власності.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу