Заборона КПУ: спроба №...

13:58 8 липня 2014 р.

Міністерство юстиції України звернулося до суду з позовом щодо заборони діяльності Комуністичної партії в Україні.

За повідомленням прес-служби Кабінету міністрів України, 8 липня відбудеться брифінг міністра юстиції Павла Петренка щодо поданого позову про заборону Комуністичної партії України.

Ще 4 червня 2014 р. Окружний адміністративний суд Києва почав розгляд позову про заборону Комуністичної партії України. Зокрема, розглядався позов Української республіканської партії в особі голови партії Сергія Джерджа до Комуністичної партії України та Реєстраційної служби України щодо заборони КПУ.

11 червня суд відмовив Українській  республіканській партії в залученні Міністерства юстиції та Генеральної прокуратури у ролі позивачів у справі про заборону КПУ. Представники УРП спробували залучити Мін'юст і ГПУ до процесу, оскільки саме ці структури мають право вимагати заборони партії через суд, однак суддя відхилив клопотання.

У той же день, 11 червня, у Міністерстві юстиції України повідомили, що ще не підготували свій позов про заборону КПУ, оскільки "прокуратура ще не закінчила вивчення цього питання".

Про це повідомив РБК-Україна.

dailylviv.com

До теми

22:10 27 червня 2022 р.

Завтра у Львові пообіцяли гарячу воду. Але не всім

ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновлює подачу гарячої води споживачам. ТЕЦ-1 та ТЦ «Північна», що обслуговують Франківський, Сихівський, частини Личаківського та Шевченківського районів, запрацювали після проведення планових ремонтів. Відтак, із завтрашнього ранку в оселях мешканців з’являтиметься гаряча вода.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу