Заборона КПУ: спроба №...

13:58 8 липня 2014 р.

Міністерство юстиції України звернулося до суду з позовом щодо заборони діяльності Комуністичної партії в Україні.

За повідомленням прес-служби Кабінету міністрів України, 8 липня відбудеться брифінг міністра юстиції Павла Петренка щодо поданого позову про заборону Комуністичної партії України.

Ще 4 червня 2014 р. Окружний адміністративний суд Києва почав розгляд позову про заборону Комуністичної партії України. Зокрема, розглядався позов Української республіканської партії в особі голови партії Сергія Джерджа до Комуністичної партії України та Реєстраційної служби України щодо заборони КПУ.

11 червня суд відмовив Українській  республіканській партії в залученні Міністерства юстиції та Генеральної прокуратури у ролі позивачів у справі про заборону КПУ. Представники УРП спробували залучити Мін'юст і ГПУ до процесу, оскільки саме ці структури мають право вимагати заборони партії через суд, однак суддя відхилив клопотання.

У той же день, 11 червня, у Міністерстві юстиції України повідомили, що ще не підготували свій позов про заборону КПУ, оскільки "прокуратура ще не закінчила вивчення цього питання".

Про це повідомив РБК-Україна.

dailylviv.com

До теми

09:31 16 червня 2021 р.

Реставрацію огорожі Палацу Потоцьких міськрада доручила підряднику зі списку недобросовісних

Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради віддасть 2,7 млн грн підприємству об’єднання громадян «Центр комплекс» за ремонтно-реставраційні роботи огорожі з брамою та офіцинами Палацу Потоцьких у Львові

Рубрика: Економіка

22:20 15 червня 2021 р.

Дорогу Забужжя – Руда-Сілецька відремонтують некапітально

Сьогодні за дорученням голови Львівської ОДА Максима Козицького директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Орест Шуліковський зустрівся з депутатським корпусом та мешканцями Кам’янка - Бузької міської громади щодо ремонту дороги Забужжя – Руда -Сілецька.

Рубрика: Економіка

18:23 15 червня 2021 р.

7 сімей отримали позики на житло за рахунок обласного бюджету

За останніх два місяці вже 7 сімей отримали позики за рахунок коштів обласного бюджету через Львівський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на суму 808 тис. гривень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу