Заборгованість із виплати зарплати на Львівщині знизилась, – ЛОДА

11:30 27 грудня 2017 р.


Фото: vgolos.com.ua

В облдержадміністрації запевнили: «На 1 грудня 2017 року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати становила 87,1 млн. гривень і зменшилась відносно 1 січня 2017 року на 7,1% (на 6,6 млн. гривень), а відносно 1 листопада 2017 року – на 2,3%(на два мільйони гривень)».

Про це повідомили сьогодні, 27 грудня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Із загальної суми заборгованості на економічно активні підприємства припало 21,5 млн. гривень (24,7% від загальної суми), борг субєктів господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, становив 31,6 млн. гривень (36,3%), на економічно неактивні підприємства припало 34 мільйони гривень (39%)».

dailylviv.com

До теми

16:34 21 вересня 2021 р.

Книші, ощипки, грибна юшка, колочений горох, мачанка та чорні пироги: 26 вересня - майстерка бойківської кухні

26 вересня «Асоціація гірських провідників «Ровінь» запрошує скуштувати автентичну бойківську кухню та спробувати свої сили у приготуванні страв. На дні «Карпатського моря» – на хуторі Ровінь села Довге – вже вдруге відбудеться фестиваль «Майстерка бойківської кухні». Партнер проєкту – Східницька селищна рада.

Рубрика: Економіка

15:00 21 вересня 2021 р.

На Львівщині понад 300 тисяч помешкань можуть залишитись без газу: почнуть з 2630 боржників

ТОВ «Львівгаз збут» погрожує відімкнути газопостачання тим побутовим споживачам, які не оплачують за газ упродовж двох місяців і більше. Оператору ГРМ уже передали доручення на припинення газопостачання в помешканнях 2630 боржників

Рубрика: Економіка

13:25 21 вересня 2021 р.

П'ять громад на Львівщині підписали меморандум про Асоціацію курортів України. Хто саме

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму, що відбувався на Львівщині, представники Трускавецької, Моршинської, Східницької, Славської, Великолюбінської (Львівська область) і Хмільницької (Вінницька область) громад підписали меморандум про Асоціацію курортів України.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу