У першому кварталі 2016 року в економіку Львівщини інтвестували $3,5 млн., – ЛОДА

09:28 7 червня 2016 р.


Фото: tvoyzarabotok.su

Найбільше наша область отримала від Польщі, Кіпру, Австрії та Німеччини.

«В економіку Львівщини за три місяці 2016 року залучено $3,5 млн. інвестицій», – запевнили сьогодні, 7 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації., де також розповіли подробиці:

«Динаміка прямих іноземних «вливань» у порівнянні з відповідним періодом минулого року зросла на 39%. Найбільшими інвесторами є Іспанія, Данія, Австрія, Кіпр, Німеччина, Польща. Про це повідомляє департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації.

Обсяг прямих іноземних інвестицій за 2015 рік склав один мільярд і  248 мільйонів та 141 тисяч доларів, з них найбільше наша область отримала від Польщі, Кіпру, Австрії та Німеччини. Найбільше іноземного капіталу направлено у Львів і Кам’янка-Бузький, Буський та Стрийський райони.

Начальник управління інвестиційної політики департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Роман Матис розповів: «Серед нових інвесторів та тих, які розширяються, – «Fujikura», «Nexans», «HIMA», «Galicia Greenery», «Simuger» та інші. Ними вже створено близько 900 робочих місць, а загалом планується більше 5 000. Крім того, ми активно співпрацюємо з інвесторами, які ще не розпочали діяльність в області, серед них: «Padav Group», «Bombardier», «Campos», «Hyundai Corporation», «Farm Classens», «Green Farm», «Dunapack Packaging». Не залишаємо поза увагою й інвесторів, які вже працюють в області: компанії – «Датський текстиль», «Леоні, «ОДРІ», «Галіція-трейд», «Яблуневий дар», «Бадер Україна», «Д-Мікс» та інші». 

Щоб залучити нових інвесторів управління співпрацює з бізнес-асоціаціями, посольствами, консульствами, здійснює пошук великих підприємств, які створюють значну кількість робочих місць».

dailylviv.com

До теми

20:25 16 квітня 2021 р.

Карантин: для непродовольчих ринків і літніх майданчиків у Львові запровадили окремий режим роботи (відео)

Сьогодні, 16 квітня, на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС прийняли рішення щодо роботи літніх майданчиків та терас за окремим протоколом. Також окремий режим роботи запровадили для непродовольчих ринків.

Рубрика: Економіка

17:35 16 квітня 2021 р.

Де в Україні на висоті 400 м і більше над рівнем моря додають четвертину до зарплати (список 714)

На Львівщині стало майже 200 гірських населених пунктів зі всіх 714 у чотирьох областях. Більше населених пунктів, яким надано статус гірських, на Прикарпатті і на Закарпатті. Найменше - на Буковині.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу