За п’ять місяців до бюджету Львівщини мобілізовано понад 2 мільярди гривень, – ЛОДА

13:17 11 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

До державного бюджету мобілізовано у нашій області понад 7 мільярдів гривень доходів – 145,7% до надходжень за аналогічний період 2014 року.

Упродовж січня-травня 2015 року бюджет Львівської області поповнився на 2 мільярди 53 мільйони гривень податків і неподаткових платежів. Ця сума на 608,5 мільйона гривень (на 42,1%) більше порівняно з відповідним періодом 2014 року (у співставних умовах) і становить 118,3% до плану на п’ять місяців поточного року.

Як повідомили у департаменті фінансів Львівської обласної державної адміністрації, до загального фонду місцевих бюджетів області мобілізовано понад 1,96 мільярда гривень податків та платежів. Це становить 139,4% до надходжень у січні-травні минулого року (зростання на 555,6 млн. грн.) та 119,4 % до плану на п’ять місяців поточного року.

Щоправда, не виконали план у містах Борислав і Самбір. Також низка платників податків упродовж січня-травня 2015 року суттєво зменшили порівняно з відповідним періодом минулого року обсяги сплати податку на доходи фізичних осіб. Це, зокрема, філія ГПУ «Полтавагазвидобуваня» ПАТ «Укргазвидобування» (на 2,6 млн. грн), ПАТ «Ідея Банк» (на 1,8 млн. грн), ПАТ «Миколаївцемент» (на 1,4 млн. грн), Львівський Регіональний СП ДП ОПР «Украерорух» (на 1,2 млн. грн), ВАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» (на 1,2 млн. грн), ПРАТ «Галичина» (на 1,1 млн. грн), ПАТ «Іскра» (на 1,1 млн. грн).

Спеціальний фонд місцевих бюджетів поповнився 88,8 млн. грн. – у 2,5 раза більше від надходжень за відповідний період торік. Надходження становлять 98,5% до плану на січень-травень поточного року.

Місцеві бюджети області за п’ять місяців поточного року отримали з державного бюджету 181,1 млн. грн. базової дотації та передали в держбюджет 63 млн. грн. реверсної дотації. Це відповідає розпису на січень-травень.

До державного бюджету за звітний період по Львівській області мобілізовано понад 7 мільярдів гривень доходів. Це становить 145,7% до надходжень за аналогічний період 2014 року.

Також за січень-травень 2015 року відсутня заборгованість з оплати праці працівникам бюджетних установ (станом на 1 червня). 

Про це повідомили сьогодні, 11 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:40 21 травня 2020 р.

з 1 червня Україна розпочне перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні

Укрзалізниця готова до відновлення пасажирських перевезень. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час інспекційного огляду станції “Київ-Пасажирський” сьогодні, 21 травня.

Рубрика: Економіка

17:11 20 травня 2020 р.

З 22 травня дозволено міські, приміські, внутрішньообласні та міжнародні пасажирські автоперевезення

15 червня – це та дата, коли Україна планує перейти до здійснення внутрішніх та міжнародних авіаперевезень. Вони передбачені на 3-му етапі послаблення карантину.

Рубрика: Економіка

14:33 20 травня 2020 р.

Борги за пільговиків "Укрзалізниці" має віддати держбюджет, - АМУ

19 травня АТ «Укрзалізниця» поширив на своєму сайті публікацію про те, що нібито органи місцевого самоврядування заборгували за пільгове перевезення громадян. Посилаючись на законодавство, автор вказує, що збитки від перевезення пільговиків у приміському сполученні повинні відшкодовуватися за рахунок місцевих бюджетів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу