За кошти забудовника частково відремонтують дороги у мікрорайоні Під Голоском

14:43 21 червня 2024 р.

Фото до новини

На Під Голоском в активній фазі ремонти доріг.

Тут сьогодні ремонтують дві вулиці: вул. Щепову роблять за гроші міста, а вул. Малоголосківську – за кошти інвестора. Про це розповів Любомир Зубач, заступник міського голови Львова з містобудування, пише DailyLviv.com.

Місто планує з’єднати відремонтовані вулиці з вул. Тунельною, щоб запустити цими магістралями громадський транспорт. Це дозволить покращити транспортну інфраструктуру та доступність в районі.

«Частина Щепової фактично завершена – тут повністю міняли комунікації, саму дорогу розширили, де треба, підняли, облаштували хідник. Не просто любо глянути, а й приємно пройтись. Є, звичайно, деякі дрібні моменти, які ще підчистимо. Бо ж роботи ще тривають. Але загалом враження дуже позитивне. Зусиллями Шевченківської районної адміністрації вулицю Щепову не впізнати», – сказав Любомир Зубач.

Читайте також: У Львові позначать синіми смугами ще 7 платних парковок

Ремонт вулиці Щепової розпочали ще до повномасштабного вторгнення, потім їх довелось зупинити більш ніж на рік. А згодом відновили, щоб завершити розпочате.

Проєкт передбачає реконструкцію вулиці по всій довжині. Коли її зроблять – питання фінансування. У міській раді хочуть завершити усі роботи ще цього року, аби не перетворювати Щепову на довгобуд.

Натомість ремонт дороги від кільця і далі на вулиці Малоголосківській проводять за кошти забудовника – LEV DEVELOPMENT, який на цій же вулиці реалізовував свої проєкти. Відтак список соціально відповідального бізнесу у Львові стає щоразу більшим.

Читайте також: Була в суцільних ямах. У Львові відремонтували шматок дороги

«Тут проєкт теж масштабний і складний. За кошти інвестора капітальний ремонт проєктували фахівці нашого комунального «Інституту просторового розвитку». Відверто, завдання було не з легких. Зокрема через значні перепади висот між дорогою та щільною забудовою вздовж вулиці та суттєві поздовжні похили проєктованої ділянки.

Дещо у частині комунікацій та влаштування основи вже реалізовано. Щоб розуміти масштаб робіт – на частині вулиці взагалі не було каналізації, тепер вона буде. Виконано дуже великий обсяг земляних робіт. Зараз на частині, яка ближче до кільця, вулицю вже взялися замощувати. Зробити мають і проїзну частину, і тротуари, і місця для паркування», – розповів Любомир Зубач.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів