За два дні заборгованість казначейства Львову зменшилася на 16,5 млн. грн

17:25 30 травня 2014 р.


Фото: acf.ua

Як повідомляє в п’ятницю прес-служба міської ради, станом на 30 травня ним заблоковано за рахунками ЛМР «лише» 19,1 млн грн.

Прес-служба міської ради повідомляє сьогодні, 30 травня, що впродовж останніх двох днів заборгованість казначейства перед Львовом зменшилася на 16,5 млн. грн. Відтак станом на 30 травня ним заблоковано за рахунками ЛМР «лише» 19,1 млн. грн.

За інформацією департаменту фінансової політики ЛМР, усю суму непроплати заблоковано за незахищеними статтями. Натомість за захищеними кошти виплачено повністю.

Зокрема, найбільшу суму коштів – 7,1 млн. грн – казначейство не пропускає на природоохоронний фонд. Також майже 1,5 млн. грн блокують управлінню охорони здоров’я, понад 1,2 млн грн – управлінню освіти і близько 1,8 млн грн – на житлово-комунальне господарство, з яких 1,4 млн грн – на поточний ремонт доріг та озеленення. Також майже 0,9 млн грн не проплачено на апарат управління.

dailylviv.com

До теми

11:02 21 жовтня 2020 р.

На Львівщині частіше реєструють нерухомість

Цього місяця у Центрах надання адміністративних послуг, які розташовані у малих громадах, значно зріс попит на послугу реєстрація нерухомості.

Рубрика: Економіка

22:38 20 жовтня 2020 р.

Податковий Майдан 3:0: у Львові підприємці з різних міст назвали причини, які штовхають їх на безстроковий протест у Києві 3 листопада

Не знищувати малий бізнес захмарними штрафами і податками, а контролювати доходи депутатів, суддів і прокурорів. Таку вимогу висувають владі представники мікробзнесу, які категорично не погоджуються із прийняттям законопроєктів №385031 і №385032, які мають вступити в дію з 1 січня 2021 року.

Рубрика: Економіка

22:08 20 жовтня 2020 р.

Закон для «стукачів»: у Львові роз’яснили нюанси «Закону про РРО», де йдеться про кешбек

Привід для наклепу і нагода знищити конкурента – такі ризики вбачають підприємці у тій частині «Закону про РРО», яка гарантує покупцям компенсаці частини вартості за товари, придбані без видачі їм фіскального чеку.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу