З обласного бюджету Львівщини скерували 10 млн. грн на реалізацію мікропроектів місцевого розвитку

15:38 25 березня 2015 р.


Фото: dobreserce.com

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службах облради та ЛОДА, «Конкурсна рада з проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку затвердила розподіл 10 млн грн, які передбачені цього року в обласному бюджеті Львівщини на співфінансування мікропроектів, підтриманих місцевими громадами».

У прес-службі обласної ради повідомили сьогодні, 25 березня, «Щоденному Львову»:

«Сьогодні, 25 березня, Конкурсна рада з проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку затвердила розподіл 10 млн. грн, які передбачені цього року в обласному бюджеті Львівщини на співфінансування мікропроектів, підтриманих місцевими громадами. Відповідно до рішення Конкурсної ради 4,5 млн. грн. виділять на мікропроекти в галузі освіти, 2 млн. грн – на народні доми та 3,5 млн. грн – на інші пріоритети, зокрема, дитячі майданчики, вуличне освітлення тощо.

Загалом для участі в обласному конкурсі мікропроектів у 2015 році прийнято 357 заявок. Розподіл фінансового ресурсу проводився за результатами фінансової експертизи на основі затверджених місцевих бюджетів та інших документів, що підтверджують наявність співфінансування.

Нагадаємо, що з 2011 року в межах реалізації обласного конкурсу мікропроектів було передбачено кошти на 257 мікропроектів загальною вартістю 30,8 млн. грн, де обсяг коштів з обласного бюджету на співфінансування склав 9,8 млн. грн. У 2015 році в обласному бюджеті передбачено 10 млн. грн на реалізацію обласного конкурсу мікропроектів».

Своєю чергою, в прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 25 березня, «Щоденному Львову»:

«Конкурсна рада з проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку сьогодні затвердила розподіл 10 млн. грн., передбачених на співфінансування мікропроектів, поданих громадами Львівщини. Згідно з рішенням Ради з обласного бюджету на проекти з енергозбереження в освітній галузі виділять 4,5 млн. грн., народні доми – 2 млн. грн., а також 3,5 млн. грн. – на інші пріоритети, зокрема вуличне освітлення, дитячі майданчики, благоустрій тощо.

Зазначимо, що участь у засіданні, як співголова Конкурсної ради, взяв також в.о. заступника голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський. Загалом для участі в конкурсі цьогоріч прийняли 357 заявок. Їх максимальний розмір співфінансування з обласного бюджету не перевищуватиме 75 тисяч грн».

dailylviv.com

До теми

14:52 21 травня 2022 р.

Курс долар - гривня: скільки коштуватиме валюта на готівковому і безготівковому ринках

Офіційний курс гривні до долара й надалі залишатиметься фіксованим. У Національному банку України розповіли подробиці правил валютного ринку найближчим часом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу