З 1 грудня підвищуються посадові оклади працівників бюджетної сфери

18:05 23 листопада 2016 р.

Урядовою постановою передбачено підвищення тарифної ставки працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки на 150 гривень (на 12,7%) і встановлення її у розмірі 1335 гривень.

Уряд прийняв сьогодні, 23 листопада, постанову «Деякі питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», згідно з якою з 1 грудня підвищуються посадові оклади працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери.  Проект акта підготовлено міністерством соціальної політики з метою підвищення посадових окладів працівників окремих галузей бюджетної сфери у зв’язку із зростанням з 1 грудня цього року мінімальної заробітної плати з 1450 до 1600 гривень.

Зокрема урядовою постановою передбачено підвищення тарифної ставки працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки на 150 гривень (на 12,7%) і встановлення її у розмірі 1335 гривень. При цьому зберігається діючий грошовий розрив між мінімальною заробітною платою та тарифною ставкою працівника першого тарифного розряду ЄТС у сумі 265 грн.

Відповідно до зростання посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду ЄТС та тарифних коефіцієнтів за розрядами ЄТС підвищуються посадові оклади всім категоріям працівників бюджетної сфери з дотриманням міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень в оплаті праці. Крім того, для недопущення «зрівнялівки» у посадових окладах окремих категорій працівників постановою передбачено встановлення диференціації розмірів посадових окладів працівників  -3 тарифних розрядів ЄТС (на 5-10 гривень).

Реалізація постанови буде здійснена в межах видатків, передбачених на оплату праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій у 2016 році. Про це повідомили сьогодні, 23 листопада, на Урядовому порталі.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини