Янукович вимагає погасити до кінця року борги зі заробітної плати

12:50 13 листопада 2013 р.


Фото: odessamedia.net

Інакше, за його словами, «дійде до кожного виконавця, починаючи з міністрів і до регіонів».

Про це повідомляє сьогодні, 13 листопада, прес-служба обласної державної адміністрації. За її інформацією, Віктор Янукович заявив під час зустрічі з представниками Українського союзу промисловців та підприємців і Федерації професійних спілок України: «Якщо найближчим часом ці борги не будуть погашені, я дійду до кожного виконавця, починаючи з міністрів і до регіонів».

Президент також запевнив, що в Україні продовжуватимуться реформи у соціальній сфері, спрямовані на підвищення заробітних плат та пенсій і що він має намір ще раз зустрітися з представниками профспілок і обговорити виконання поставлених завдань.

Як повідомляв «ЩЛ», більшість мешканців Львівщини отримує платню, яка не перевищує державні соціальні стандарти – прожитковий мінімум для працездатних осіб, який дорівнює 1147 грн., а працівникам «Полярону» видали заборговану зарплату після втручання прокуратури.

dailylviv.com

До теми

13:25 21 вересня 2021 р.

П'ять громад на Львівщині підписали меморандум про Асоціацію курортів України. Хто саме

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму, що відбувався на Львівщині, представники Трускавецької, Моршинської, Східницької, Славської, Великолюбінської (Львівська область) і Хмільницької (Вінницька область) громад підписали меморандум про Асоціацію курортів України.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу