Якщо запрацює Північний потік-2, українці почнуть палити дровами, – нардепка у Львові

18:44 12 березня 2019 р.

Окружний адміністративний суд визнав протиправним формування ціни на природній газ для населення. Але це не дає права мешканцям не платити за газ.

Про це сьогодні,12 березня, під час прес-конференції на тему: «Економічний потенціал України: нові перспективи та виклики», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявила народна депутатка України, заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Олександра Кужель.

Вона нагадала, що суд визнав протиправною та нечинною постанову КМУ №315 від 27.04.2016 року, яка, в тому числі, визначала порядок формування ціни на природний газ для потреб населення. 

- Суд визнав, що Кабінет Міністрів не має права втручатися у формування ціни на газ. Але тепер, аби ціна була зменшена, НКРЕКП повинна прийняти своє рішення. Тоді всі тарифи будуть зменшені з часу, коли Кабмін виніс свою постанову. Але те, що вони стануть меншими вдвічі, це я вам як економіст кажу, - пояснила Олександра Кужель. 

Водночас, за її словами, якщо раптом запрацює Північний потік-2, то українці почнуть палити дровами.

- Тому що оплатити це буде неможливо, - передбачає заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

23:18 28 вересня 2020 р.

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 грн через кредити Львівської міської ради, - Синютка

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 гривень через кредити Львівської міської ради. Чиновники мерії свідомо залізли у кишені і гаманців жителів міста, набираючи все нові й нові кредити, які скеровують не на прибуткові проєкти, а фактично проїдають.

Рубрика: Економіка

15:52 28 вересня 2020 р.

Вулицю Бандери у Львові ремонтуватимуть довго і дорого. Зміни в русі транспорту

Від сьогодні стартували масштабні ремонтні роботи з реконструкції вул. С. Бандери. Роботи відбуватимуться поетапно і розпочалися з відрізку від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км.

Рубрика: Економіка

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу