Як замовляти товари з Америки з доставкою до України

17:33 21 березня 2023 р.

Фото до новини

Американські інтернет-магазини відомі у всьому світі завдяки широкому асортименту брендової продукції, доступним цінам і цікавим акціям. Більшість пропозицій розраховані на покупців із США, та це не означає, що вони недоступні для українських користувачів. За допомогою форвардингової компанії EasyXpress шопінг на таких відомих онлайн-майданчиках, як Амазон, eBay та інших, буде простим і зручним.

Тут немає обмежень за категорією покупок, замовляти можна все, що хочеться придбати. В американських магазинах часто купують взуття й одяг від відомих світових виробників, техніку, запчастини для автомобіля, іграшки. Фахівці компанії не лише надають повний комплекс послуг з доставки продукції, а й допомагають правильно зробити замовлення, обрати ту чи іншу річ. Тут добре знаються на онлайн-шопінгу за кордоном, розбираються в усіх аспектах роботи магазинів США.

Широкий асортимент для зручних покупок

На сайті EasyXpress є перелік варіантів, де можна купувати й замовляти доставку в Україну. Це, наприклад, американські магазини одягу і взуття, де продаються речі для дорослих і дітей, або великі аукціони на кшталт eBay. Якщо бажаного, конкретного майданчика немає у списку, слід звернутися до фахівців – ніяких обмежень, крім законодавчих, на замовлення немає.

Є певна категорія товарів, яка зараз користується найбільшим попитом серед українців. Це першочергово павербанки і акумулятори різної потужності не лише для смартфонів, а й інших побутових приладів. Доставляти їх із США можна лише морем, компанія надає таку послугу. Тариф за кілограм складає всього 4,99 доларів, при цьому для таких компактних виробів, як павербанки, не діє обмеження за вагою (3–5 кг).

В американських магазинах купують і інші товари – наприклад, смартфони, спальні мішки, різноманітну електроніку. В Україні топові моделі коштують дуже дорого або дуже дефіцитні, й знайти їх непросто. Попитом користуються також додаткові батареї для ноутбуків, які подовжують загальний час їхньої роботи. За постановою Кабміну від 9 листопада 2022 року сплачувати мито й подавати декларації на такі товари не потрібно.

Чому варто звернутись до EasyXpress

Компанія не просто допомагає зручно й просто купувати в американських магазинах з доставкою в Україну, а й економить час клієнта. Має власний офіс у штаті Делавер, де приймає та перепаковує посилки для подальшого відправлення морем або авіатранспортом. Серед основних переваг EasyXpress варто виділити такі:

  • можливість замовити будь що. В каталозі на сайті дуже зручний вибір товарів за категоріями – техніка, електроніка, одяг, взуття тощо;
  • зручний графік роботи. Офіси компанії в Києві та США працюють щодня, тому затримок із відправленнями ніколи не буває;
  • індивідуальний підхід. Фахівці готові виконати будь-які побажання клієнта, наприклад, знайти дефіцитну модель за доступною ціною чи придбати товар вдвічі дешевше, ніж на Розетці.

Вартість доставки дуже просто розрахувати за допомогою онлайн-калькулятора на сайті форвардингової компанії.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини