Як вигідно купити все необхідне в Чорну п'ятницю

21:50 17 листопада 2022 р.

Фото до новини

Щоб шопінг у Black Friday виявився вигідним, потрібно дотримуватися кількох правил.

Довгоочікувана Чорна п'ятниця 2022, яка пройде в період з 21 по 28 листопада, – чудова можливість знайти та купити недорогі подарунки для себе та близьких людей. Проте гарний, а тим паче вигідний шопінг – справжнє мистецтво. Як купити все необхідне у Чорну п'ятницю і не переплатити, розберемося далі.

Правила вдалого шопінгу до Чорної п'ятниці

Про те, що незабаром Black Friday, зазвичай, знають усі завдяки масштабній рекламній компанії, яка починається задовго до старту розпродажів. Однак далеко не всім відомо – вигідно купувати потрібно вміти. Покупки навмання частіше за все виявляються невдалими (наприклад, непотрібними) або витрачається занадто багато грошей. І це не дивно, адже побачивши знижки в 50–80% часом складно себе контролювати – починаєш брати все поспіль. У цій ситуації неможливо щось аналізувати, бо головне – встигнути.

Щоб шопінг у Black Friday виявився вигідним, потрібно дотримуватися кількох правил:

  • Скласти список покупок. Включити до нього товари для себе, подарунки рідним, близьким та дорогим людям.
  • Вибрати магазини з потрібними товарами. Добре, якщо це такі маркети або онлайн-платформи, де покупки людина робить регулярно. Їхні умови вже знайомі, тож неприємних сюрпризів у Чорну п'ятницю можна уникнути.
  • Знайти найвигідніші пропозиції. Важливо простежити за змінами цін ще до початку розпродажу (деякі магазини спеціально їх підіймають, а потім «обвалюють»). Для швидкого пошуку найвигідніших пропозицій можна використовувати сайти-агрегатори.
  • Створити заздалегідь особисті кабінети або акаунти. Досвідчені шопоголіки добре знають: найкращі товари за найвигіднішими цінами розкуповують за кілька годин після старту розпродажу. Коли почнеться Black Friday, важливо бути серед перших, а значить – часу на реєстрацію може просто не виявитися. Можна навіть заздалегідь «накидати» потрібних товарів у кошик – з початком масштабної акції достатньо порівняти, як змінилися ціни (чи стали вони вигідними) і купувати.
  • Визначити суму витрат. Одразу перевести її на банківську картку – це чудовий спосіб захистити себе від надмірних витрат та необдуманих покупок.
  • Врахувати необхідність доставлення. Воно може вплинути на розмір суми для покупок або на час отримання замовлених товарів.

Найпопулярніші товари Black Friday

Добре відома у всьому світі Чорна пʼятниця як масове явище виникла у США. Після поширення по всьому світу ця феєрія тотальних знижок щорічно приваблює мільйони покупців, але саме американські магазини справді пропонують зниження ціни на всі товари. В інших країнах зазвичай розпродаж менш масштабний, а продавці більш вибіркові в тому, на які позиції знижувати ціни.

Є групи товарів, що вважаються безумовними лідерами продажу під час Black Friday. До них належать побутова техніка та електроніка, а також весняний та літній одяг, взуття. Хороші знижки багато брендів пропонують і на теплі речі. Це дуже актуально в осінньо-зимовий період проведення розпродажу. Одяг та взуття з попередніх колекцій можна купити зі знижкою до 50–70%. У категорії побутова техніка та електроніка можна отримати товари зі знижками до 70–90%.

У будь-якому випадку під час Black Friday потрібно бути уважним. Магазини часто пропонують максимальні зниження ціни на застарілі моделі з метою їх розпродажу та розвантаження складів. Якщо вас цікавить сучасна техніка за вигідними цінами, замовляйте її на сайті Comfy.ua.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини