Як вибрати найкраще крісло-бустер для подорожей?

11:07 17 грудня 2020 р.

Безпека дитини – це головна відповідальність батьків, особливо коли мова йде про автомобільні поїздки. Брати з собою в подорож дитяче автокрісло не дуже зручно, адже воно важке і займає багато місця в машині.

До того ж, якщо ви плануєте подорож за кордон і будете замовляти автомобіль напрокат, то наявність дитячого крісла — це необхідність, адже штрафи за недотримання правил безпеки дуже високі. В таких ситуаціях є один вихід – взяти з собою дитячий бустер.

Що таке бустер?

Бустер – це спеціальне автомобільне сидіння без спинки та внутрішніх ременів безпеки, яке призначене для перевезення дітей віком від 3 до 12 років. Дитина фіксується у бустері штатним паском безпеки по аналогії з дорослою людиною.

Основне завдання бустера – підняти дитину вище на сидінні, щоб штатний пасок безпеки проходив по її грудях, а не по шиї, що є небезпечним для життя.

Поради щодо вибору бустера

Всі бустери діляться на 2 категорії за віком.

Група «2/3». Підходить для дітей від 3-4 років до 12, які мають зріст від 99 до 145 см та вагу 15-36 кг. Особливість пристроїв групи «2» в тому, що більшість моделей має спеціальний ремінець-адаптер, який дозволяє правильно розташувати штатний пасок безпеки на тілі дитини.

Група «3». Бустери цієї категорії можна придбати для дитини віком від 6 до 12 років з вагою 22-36 кг. Ці пристрої не мають додаткових аксесуарів для регулювання висоти ременя, адже передбачається, що дитина має достатній зріст, аби бути правильно зафіксованою.

При виборі бустера для подорожей завжди орієнтуйтеся саме на зріст та вагу дитини. Краще обирати моделі з високими підлокітниками: вони мінімізують травми під час ДТП та більш надійно захищають дитину.

Також зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений бустер. Найбільш практичний та надійний варіант для подорожей – пластиковий бустер. Він безпечний, компактний, легкий і практичний. 

Бустер – найкраще рішення для подорожей: дитина в безпеці, ви економите на оренді цього спеціального сидіння за кордоном та захищаєте себе від штрафів.

До теми

18:10 25 лютого 2021 р.

Комунальні підприємства Винників, Дублянів, Малехова, Лисиничів, Рудного і Зашкова віднині стали належати Львову

На пленарному засіданні Львівської міської ради депутати прийняли 8 ухвал, які стосуються змін засновників комунальних підприємств.

Рубрика: Економіка

17:16 25 лютого 2021 р.

У Львові за бюджетні кошти облаштують 37 підйомників, 24 пандуси і 2 акумуляторні сходолази для колісних крісел (перелік адрес)

У 63 житлових приміщеннях Львова облаштують елементами доступності для людей з інвалідністю у колісних кріслах та людей з інвалідністю з порушенням зору 1-ї групи. Упродовж 2019−2020 років такими елементами обладнали 45 житлових приміщень.

Рубрика: Економіка

14:50 25 лютого 2021 р.

Львів знову візьме кредит для неефективних комунальних підприємств, якщо дозволить Міністерство фінансів

Депутати погодили участь Львівської міської ради у Програмі підтримки муніципалітетів України в рамках надзвичайного “Пакету солідарності“ Європейського банку реконструкції та розвитку для протидії наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу