Як вибрати кондиціонер для офісу?

10:58 4 серпня 2020 р.

За вимогами сучасних стандартів для комфортного перебування працівників у офісах повітря має бути очищеним від органічного та мінерального пилу.

Важливо, щоб інші параметри та вимоги щодо стану повітря теж зберігалися: 

  • у складі має бути 21% кисню;

  • частина вуглекислого газу не може перевищувати 0,3%;

  • температура — від 20 до 24°С;

  • вологість 50-60%;

  • швидкість руху повітряної маси не може перевищувати 0,15 м/с.

Для підтримки потрібних вимог власники чи орендарі офісних приміщень повинні встановлювати кондиціонери. 

Особливості вибору кліматичної техніки для офісу

Для офісів взагалі підходять звичайні кондиціонери, які ще класифікуються як побутові. Їх потужності вистачає на нормальну роботу у приміщеннях площею до 100 кв. м. Але важливо при цьому правильно вибрати модель, дивлячись на всі характеристики. 

Мобільні кондиціонери

У першу чергу треба звернути увагу на площу приміщення, для якого ви шукаєте обладнання. Якщо площу офісу не перевищує 30 кв. м, то ви можете без втрат використовувати мобільні моделі. 

Завдяки функції портативності вони можуть переноситися з одного кінця кімнати в інший. Досить помітний недолік — шум, який з'являється під час роботи. Але у людному приміщені часто цього можна не помітити. 

Спліт-системи

Для великої площі кімнати потрібно встановлювати спліт-системи, які складаються з зовнішньої та внутрішньої частин. Вони мають порівняно велику потужність, що позитивно позначається на стані повітря в офісі. До того ж шум виходить від тієї частини, яка знаходиться з зовнішньої сторони будівлі, внутрішня не відтворює практично ніяких звуків.

Але у таких системах завжди присутня велика кількість додаткових функцій, які можуть ніколи не знадобитися у користуванні. Особливо важливо звертати увагу на цей фактор, коли купівлею займається бюджетна організація, яка має обмежені фінансові можливості. Немає сенсу переплачувати за непотрібні функції.

У деяких моделей обох видів кондиціонерів зустрічається функція регулювання завдяки смартфону через Wi-Fi. Великий вибір продукції з зручними фільтрами ви можете знайти тут https://allo.ua/ru/products/kondicionery/. Шукайте ідеальну модель кондиціонера та не переплачувайте.

До теми

10:59 24 вересня 2020 р.

Статисти повідомили, що відбувається з роздрібною торгівлею на Львівщині

Обсяг обороту роздрібної торгівлі у Львівській області у січні–серпні 2020 року порівняно з січнем–серпнем 2019 року збільшився у порівнянних цінах на 1,8% і становив 43,6 млрд.грн.

Рубрика: Економіка

16:32 23 вересня 2020 р.

У Львові дослідили, чого найбільше потребують бізнесмени від місцевої влади

Напередодні місцевих виборів команда експертів провела масштабне опитування серед львівських підприємців, щоб довідатись, які проблеми в місті найбільше заважають їм працювати.

Рубрика: Економіка

22:12 22 вересня 2020 р.

Підприємці Львова готують масштабний похід на Київ з вимогою не вбивати податками мікробізнес

Уранці 22 вересня під будівлею Львівської обласної ради і Львівської обласної державної адміністрації пройшла масштабна акція протесту мікропідприємців (ФОП) Львівщини під гаслом «Право на працю» в рамках всеукраїнського руху «SaveФОП».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу