Як отримати кредит у Львові без довідки про доходи

16:27 2 травня 2019 р.

Отримати кредит у Львові — швидко, вигідно і зручно в компанії «ШвидкоГроші». Тепер не потрібно позичати гроші в друзів або знайомих, користуватися послугами ломбардів або оформляти банківський кредит.

Мікрофінансова організація «ШвидкоГроші» пропонує оформити швидкий кредит у Львові, звернувшись до відділення або подавши заявку онлайн. Для отримання мікропозики знадобиться тільки паспорт та ІПН, а процес оформлення документів займе не більше 20 хвилин.

Як оформити мікропозику?

Щоб отримати кредит у Львові потрібно звернутися в одне з відділень «ШвидкоГроші» в цьому місті. Вони працюють із 8 до 20 годин у будні дні і з 10 до 19 годин у вихідні. Інший спосіб оформити мікрокредит — подати онлайн-заявку на сайті компанії. Для цього потрібно пройти просту процедуру:

  • зареєструвати особистий акаунт на сайті (при першому зверненні);

  • оформити заявку на отримання грошової позики;

  • дочекатися схвалення;

  • підтвердити особисті дані в найближчому відділенні «ШвидкоГроші» (при першому зверненні).

При заповненні електронної форми позичальник вказує, яка сума йому необхідна й на який термін. Отримати гроші можна на банківську карту, прив’язану до акаунту, або готівкою у відділенні. Максимальна сума позики становить 10 000 гривень, а мінімальний термін погашення — 1 день. При цьому період користування позиковими коштами може бути пролонгований позичальником на умови погашення відсотків по кредиту.

Процедура оформлення кредиту для постійних Клієнтів максимально спрощена й займає не більше чверті години. Крім цього вони можуть розраховувати на лояльні умови кредитування: збільшення суми кредиту й подовження терміну дії договору.

Хто може оформити мікрокредит

У пошуках вигідного кредиту у Львові позичальники часто розглядають банки або ломбарди, готові дати гроші в борг під заставу майна або поручительство, але є варіант краще. Компанія «ШвидкоГроші» дає можливість усім громадянам України віком від 18 до 60 з постійним трудовим доходом отримати невелику суму грошей на короткий термін без документів, застави та поручителів - https://sgroshi.com.ua/ua/lvov/. Скористатися послугою можуть:

  • студенти;

  • пенсіонери;

  • військові;

  • тимчасово безробітні;

  • жінки в декретній відпустці.

До теми

17:12 26 вересня 2021 р.

У Львові відкриватимуть резиденції головних архітектора, еколога та інших для обміну досвідом. Протестують на Стрию

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з директором представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Беньяміном Боббе. Говорили, зокрема, про реалізацію реформи децентралізації в місті та державі, розвиток місцевого самоврядування тощо.

Рубрика: Економіка

12:13 25 вересня 2021 р.

2 млн на телеканал, 0,4 млн на стічні води, 0,5 млн на форум: куди пішли 164 млн з бюджету Львівщини

Упродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 164 млн грн, з яких 47,5 млн грн скерували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу