Виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник» пройде вдванадцяте

11:30 30 вересня 2019 р.

Фото Новини


Фото: facebook.com/lvivtovv

3-7 жовтня у Львівському палаці мистецтв на вулиці Коперника відбуватиметься дванадцята виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник».

Про це повідомили в понеділок, 30 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «На виставці-ярмарку будуть представлені товари львівських виробників різних галузей промисловості – легкої (30 підприємств), харчової (10 підприємств), виробництва будматеріалів, виробництва меблів, товарів повсякденного вжитку, «HandMade» (14 підприємств) тощо. Основною метою виставки-ярмарку є підтримка та популяризація місцевого виробника, ознайомлення мешканців і гостей міста з товарами львівських підприємств».

«Упродовж виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник» триватимуть конкурс «Битва модельєрів», Фестиваль перукарського мистецтва «Галицький талант», Фестиваль краси та здоров’я «Art Beauty». Для підприємців та бізнесменів проведуть семінар «Можливості для зростання бізнесу», а львівські модельєри представлять показ власних колекцій мод «Fashion Palace», – поінформували також у міськраді.

«Соціальною складовою цьогорічного заходу стане інклюзивний показ мод в супроводі камерного симфонічного оркестру, майстер-класи від соціального підприємства «Рукомисли». До того ж, відбудеться захід «Бабусина скриня», який приурочено до Дня людей похилого віку», – розповіли також у міськраді.

«Заплановано Ходу вишиванок до 30-річчя заснування організації Союзу Українок, виставка вишиванок, виставки конкурсних робіт дитячого малюнку «Купуй львівське!» навчальних закладів професійно-технічної освіти, Академії друкарства тощо. У межах виставки-ярмарку, організовуватиметься розважальна програма для учасників конкурсу дитячого малюнку та відвідувачів виставки», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

11:02 18 серпня 2022 р.

Бронежилети для дітей починають виготовляти на Львівщині (відео)

Львівський оборонний кластер почне виготовляти бронежилети для дітей, яких будуть евакуйовувати зі зони бойових дій, а також для медиків. До Львова з Чикаго прибули 3 тисячі бронежилетів 4 рівня захисту

Рубрика: Економіка

19:25 17 серпня 2022 р.

Пільгову транспортну картку ЛеоКарт можна отримати впродовж 15 хвилин

У ЛКП «Львівавтодор» нагадують пільговикам, які ще не подавали документи на отримання пільгової транспортної картки «ЛеоКарт», що процес її оформлення є справді швидким: картку можна отримати вже за 15 хвилин після подачі пакета документів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу