Виробництво картоплі на Львівщині перевищить обсяги минулого року, – ЛОДА

11:10 23 вересня 2015 р.


Фото: siver.com.ua

У нашій області вже обмолотили 86% площі зернових культур.

У Львівській області аграрії за всіма категоріями господарств вже обмолотили 86% площі зернових культур, намолотили 1 127,1 тисячі тонн зерна. Урожайність зернових культур становить 43,6 ц/га, що більше минулорічного урожаю на 1,4 ц/га. Продовжується збирання пізніх культур», – повідомили сьогодні, 23 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації , де також розповіли:

«Як зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз, також завершується збирання картоплі. Зібрано 84% площі посадки, очікуване виробництво картоплі перевищить обсяги минулого року, так як урожайність на вже зібраних площах вища за минулий рік.

На третині площ посіву зібрано овочеві культури. Для більшості овочевих культур погодні умови були сприятливими і дозволили сформувати хороший урожай огірків, помідорів, цибулі, часнику. Проте аграрії сподіваються, що дощі у вересні-жовтні забезпечать приріст урожаю пізніх овочевих культур.

Поряд із збиранням хлібороби області ведуть підготовку ґрунту та посів озимих культур урожаю до наступного року. Оптимальні терміни посіву ріпаку озимого завершились.  Зважаючи на складні погодні умови серпня з аномально-високою температурою повітря, відсутністю атмосферних опадів та низьким рівнем запасів ґрунтової вологи, посіяно 38,6 тисячі га ріпаку озимого, що на 7,6 тисячі га менше до минулого року.

Озимих зернових культур вже посіяно на площі 35,9 тисячі га, 19% до попереднього прогнозу. Атмосферні опади кінця другої декади вересня значно поповнили запаси ґрунтової вологи на всій території області, створюючи сприятливі умови для підготовки ґрунту, проведення посіву та отримання сходів на вже посіяних площах озимих культур».

dailylviv.com

До теми

11:11 22 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

У селі В’язова Жовківської територіальної громади, що на Львівщині, триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу