Виконком міськради затвердив основні показники бюджету Львова на 2016 рік

16:30 11 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Розглядатимуть бюджетні питання на засіданнях сесії, запланованих на 17 та 24 грудня

«Сьогодні, 11 грудня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив основні показники загального та спеціального фондів міського бюджету на 2016 рік», – повідомили сьогодні, 11 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради., де також поінформували:

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Сьогодні ми починаємо бюджетний процес. Далі даємо на комісії, після дискусій, обговорень на комісіях – на бюджетну комісію, фіналізуємо кінцевий проект рішення виконкому і винесемо на розгляд сесії». 

У прес-службі міської ради повідомили також сьогодні, 11 грудня, «Щоденному Львову»:

«Засідання сесії Львівської міської ради планується на 17 та 24 грудня. Про це сьогодні під час засідання виконавчого комітету розповів міський голова Львова Андрій Садовий. 

Зокрема, мер зазначив: «На обох засіданнях будуть розглядатись бюджетні питання. Ми питання бюджету будемо мати в порядку денному і наступного четверга, і 24 грудня, коли ми будемо фіналізувати питання бюджету». 

dailylviv.com

До теми

22:38 20 жовтня 2020 р.

Податковий Майдан 3:0: у Львові підприємці з різних міст назвали причини, які штовхають їх на безстроковий протест у Києві 3 листопада

Не знищувати малий бізнес захмарними штрафами і податками, а контролювати доходи депутатів, суддів і прокурорів. Таку вимогу висувають владі представники мікробзнесу, які категорично не погоджуються із прийняттям законопроєктів №385031 і №385032, які мають вступити в дію з 1 січня 2021 року.

Рубрика: Економіка

22:08 20 жовтня 2020 р.

Закон для «стукачів»: у Львові роз’яснили нюанси «Закону про РРО», де йдеться про кешбек

Привід для наклепу і нагода знищити конкурента – такі ризики вбачають підприємці у тій частині «Закону про РРО», яка гарантує покупцям компенсаці частини вартості за товари, придбані без видачі їм фіскального чеку.

Рубрика: Економіка

20:38 20 жовтня 2020 р.

У Львові попередили про подорожчання найнеобхіднішого з 1 січня, якщо влада не скасує закон про податки для ФОПів

Продукти, одяг, канцтовари послуги перукарів, ремонт одягу та взуття – все те, чим займаються ФОПи зросте в ціні мінімум до 30%.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу