Виконком Львівської міськради затвердив проекту бюджету на 2017 рік

19:15 8 листопада 2016 р.

Міський бюджет розглядатимуть і затверджуватимуть на засіданні сесії ЛМР у четвер, 10 листопада.

Сьогодні, 8 листопада, виконавчий комітет ЛМР схвалив основні показники проекту бюджету на 2017 рік. Про це повідомили сьогодні, 8 листопада, в прес-службі Львівської міськради. Як пояснив директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук, після розгляду на депутатських комісіях внесені доповнення до проекту бюджету, схваленого на виконкомі 21 жовтня.

За його словами, зокрема, на створення центру «Місто літератури» депутатам Лмр запропонують на сесії спрямувати 450 тисяч гривень, на проведення інвентаризації земель – на 500 тисяч гривень більше, Інституту міста – додати мільйон гривень, на навчання працівників – 750 тисяч гривень, а на програму національно-патріотичного виховання  дітей та молоді – два мільйони 300 тисяч гривень. Олег Іщук також пояснив: «Загальний обсяг бюджету буде змінюватись, оскільки є такі поняття як медична субвенція, освітня субвенція  і субвенція на соціальний захист. Ці суми ми маємо попередні, після того як держава схвалить бюджет у другому читанні, він дасть нам точні цифри і ми просто внесемо зміни до нашого бюджету».

Директор департаменту фінансової політики ЛМР також нагадав, що в цьому році держава виділяла кошти на зарплати працівників шкіл та на утримання закладів освіти, а в цьому році державна субвенція виділятиметься тільки на зарплату педагогічного персоналу, все інше лягає на місцеві бюджети. Щодо медичної субвенції, то в цьому році держава виділяла кошти на утримання всіх медичних закладів, в наступному ж році – комунальні платежі та енергоносії оплачуватимуть з міського бюджету. За словами Олега Іщука, міський бюджет розглядатимуть та затверджуватимуть на засіданні сесії Львівської міської ради у четвер, 10 листопада.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини